Such crazy languages…

   listen222-6709652   Вам подобається, як звучать іноземні мови? Не маю на увазі якусь конкретну. От коли ви проходите повз туристичну групу в центрі міста або їдете в маршрутці. Адже наше місто все більше стає мультинаціональним і навіть бабці в парку на лавочках вже не дивуються, коли бачать представників інших національностей чи рас. Прислухались до звучання іншомовних людей? J Цікаво, про що вони говорять, яким чином вимовляють звуки. Адже це абсолютно  інші інтонації, звучання, маніпуляції людським голосом…

Якщо людині подобається звучання іноземної мови, яку вона вчить, все відбувається набагато легше і цікавіше, чи не так? Очевидно, швидше дається граматика і загальне сприйняття мови. Кожна із них унікальна, як коштовність. А також має свої особливості, хитрощі і навіть підводні камені, які іноді вводять в оману людей, що намагаються її вивчити. Поговоримо про мови…

Арабська  العربيةx_e5d06372-3797112

Популярність. Термін «арабська мова» має два значення. Перше – це літературна, писемна мова, яка використовується для друку газет, книг, в мережі Інтернет та на телебаченні. Інше значення – це сукупність усіх діалектів арабської мови. Для того, що вас зрозуміли на вулиці, необхідно знати один із розмовних діалектів, якими спілкуються у даному населеному пункті.

Країни. Арабська мова, не зважаючи на велику кількість діалектів, є однією з найпопулярніших на Землі. Нею спілкуються не менш ніж в 25 країнах, зокрема у Саудівській Аравії,  Сомалі, Єгипті, Об’єднаних Арабських Еміратах, Алжирі, Тунісі, Марокко, Кувейті, Сирії, Омані, Лівії, Лівані, Судані, Катарі, Бахрейні, Іраці, Йорданії, Палестині, Коморських Островах, Чаді, Джібуті, Еритреї, Ізраїлі, Мавританії і Ємені.

z_5a3ace2f-8737301

Особливості. Арабська мова має складу вимову, зважаючи на велику кількість унікальних приголосних. Тому досягнути правильної вимови без акценту доволі важко. Арабська має логічну, проте складну граматику та надзвичайно широкий словниковий запас. Вивчити арабський алфавіт можна за кілька тижнів, однак і тут на студентів чекають несподіванки. Оскільки в письмових текстах м

ожуть не прописувати голосні звуки. І тільки опираючись на власні знання, ви можете здогадатись про що ж написано. Як і більшість семітських писемностей, арабське письмо ведуть справа наліво.

z_f209ab61-7451568

Іспанська español

x_866bfdb4-2806143Популярність. Якщо ви шукаєте мову, яка була би однією із найбільш популярних у світі, то іспанська належить саме до них. Ви зможете спілкуватись нею більш ніж в 25 країнах світу разом з іншими 330 млн. людей. Якщо подорожувати в «іспаномовному світі», важко побачити два однакових міста, пляжі або церкви. Іспанія є другою в світі найпопулярнішою країною для подорожуючих. Ви можете не тільки відвідати найпопулярніші пляжі в Європі, але й деякі з найбільш стильних місць відпочинку на Землі, таких як Ібіца та Марбелья. Якщо ви прагнете до більш інтелектуальних занять, Іспанія продемонструє старовинні церкви, мальовничі історичні міста, монастирі і мавританські палаци.

x_30e734cc-4951863Варіації. Кастильська мова — використовується для позначення власне іспанської як опозиція до інших мов в країні.

Каталонська мова є офіційною мовою Каталонії, іспанській державі навколо Барселони. Вона близька до провансальської і французької.

Галісійська — схожа до португальської та іспанської, є розмовною мовою в Галісії, іспанській державі на північ від Португалії.

Валенсійська говірка  — місцеві діалекти каталонської мови, якою говорять у Валенсії.

Баскська або баскійська. Має інші корені, ніж іспанська. Нею спілкуються в країні Басків, столиця Більбао, по обидві сторони франко-іспанського кордону.

x_ae431c62-3103079

Особливості. В іспанській мові є сімнадцять часів. Немає середнього роду іменника (воно), зате відрізняються множини чоловічого роду і  жіночого.  Іспанська має одну із найбільш логічних орфографію. Оскільки слова пишуться так, як вимовляються, і навпаки. Є досить багато іспанських слів, які ви впізнаєте, якщо говорите англійською. Якщо ви спілкуєтесь іншою романською мовою, більшість слів буде виглядати знайомо після декількох тижнів навчання. При вивченні іспанської важливо пам’ятати про роди іменників, які теж часто можуть бути неочікуваними або використовуватись цікавим способом. Наприклад іменники niño/niña (малюки), chico/chica (хлопчик і дівчинка), muchacho/muchacha (юнак і дівчина) часто не мають вікових обмежень і їх використовують в звертанні до людей будь-якого віку. Вибір залежить від віку того, хто говорить. Для літніх людей і 40-літні можуть бути niños (малюки).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock detector