Such crazy languages. Поговоримо про мови? Part 2

Блоги: Such crazy languages. Поговоримо про мови? Part 2

x_561424d1-3836341
Англійська мова. English.

Розповідаючи про різні мови, було б дивно оминути англійську. Адже, переваг її вивчення надзвичайно багато. Недоліки? – Хм.. я про такі не навіть не здогадуюсь, мабуть їх не існує shades_smile-3841465 Я би сказала, зважаючи на шалену кількість людей, що намагаються вивчити англійську, власне мова дещо втрачає.. Адже зазвичай люди вчать найбільш вживані слова та мовні конструкції, не пізнаючи глибинної краси мови. Існує ж навіть таке поняття як «глобіш» – спрощена англійська. Очевидно, мовою лорда Байрона зараз ніхто не розмовляє, а проте так приємно слухати милозвучні, навіть аристократичні пасажі англійської мови.

Популярність. Безсумнівно, англійська – одна з найбільш використовуваних мов у світі. Будь-хто,z_cc067d4d-4711596 подорожуючи в інші країни з метою туризму, наукових досліджень, продажів, фінансів чи культури, зможе досягнути кращих результатів та отримати більше, добре знаючи англійську мову. Фільми, що мають найкращі рейтинги – зроблені в США. Англійською мовою можна знайти будь-які книги – від найдавніших до модерних. По всьому світі є мільйони фанів поп-музики, тож чому б не дізнатись, про що співає улюблений артист?

z_33da23521-7799684Cпецифіка мови. Англійська мова має певні звуки, які доволі важко даються іноземцям. Чого вартий звук «th» — «thing», «sooth». Людям, що не є носіями англійської, може бути складно вимовляти такі слова без акценту. Побудова англійських речень доволі проста, прикметники не змінюються, проте слова вимовляються часто зовсім не так, як пишуться. Інша складність полягає в побудові дієслів, оскільки дуже часто з двох окремих часток складається третє слово, що має значення, не пов’язане з цими двома, як от «set off», «pop out». x_d6cecd84-4243988

Країни та комунікація. Англійською як основною мовою спілкуються в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, Шотландії, Уельсі та деяких колишніх Британських колоніях. Загальна кількість людей, що говорять англійською – більше 600 млн. Якщо ви подорожуєте різними країнами світу, то люди, яких ви зустрічатимете, швидше за все порозуміються з вами саме англійською мовою.

Есперанто. Esperanto.

Особливості. Слово «Есперанто» перекладається як «той, що сподівається». Основною відмінністю цієї мови від інших є те, що есперанто – штучна. Це не є мова конкретної національності чи народу.

x_a23ef91d-6801500Вона була створена у 1887 році Людовиком Заменгофом, польським лікарем і поліглотом. Сформована на основі найпоширеніших європейських мов, інтернаціональної лексики, з простою та зрозумілою граматикою, есперанто мала на меті створення рівних можливостей для усіх людей в сфері міжнародного порозуміння.

Країни та комунікація. Люди, що спілкуються мовою есперанто називаються есперантистами. Часто есперантисти є членами есперанто-клубів чи есперанто-організацій. З перших років заснування мови вони мають свій прапор та гімн La Espero (Надія), що за традицією співають на щорічному Всесвітньому конгресі есперантистів. Загалом у світі налічується близько 2 млн. прихильників цієї мови. Зокрема в таких країнах як США, Канада, Великобританія, Китай, Японія, Франція,Німеччина, Португалія, x_d76055a6-1968704Бразилія та ін.

Специфіка мови. Звучання есперанто нагадує Іспанську або ж італійську мови. Частини мови легко визначити, оскільки вони мають однакові закінчення. Наприклад, іменники закінчуються на «о», а якщо в множині – то на «oj», прикметники  — «in».

Речення мають простий порядок слів, такий ж самий, як в Англійській. 70% слів есперанто запозичені з латинських коренів, спільних для Англійської чи романських мов. Наприклад «bird» — це «birdo», а «river» – «rivero».

So, that’s all this day. See you next time. tounge_smile-9344598 Поговоримо про мови?..

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock detector