Вивчати англійську повинні усі!!!

Новини: Вивчати англійську повинні усі!!!

                     Life Style долучився до благодійної акції з

       безкоштовного навчання   малозабезпечених дітей англійської мови

  На даний момент у нашій школі безкоштовно навчаються дві дівчинки. Надіємось, що знання отримані у нашій школі допоможуть школяркам привити любов до вивчення іноземних мов та сприятимуть їх загальному розвитку.

d0b7d0b0d0b2d0b0d0bdd182d0b0d0b6d0b5d0bdd0bdd18f1-7391806 Львів соціальний. У нашому місті продовжують організовувати цікаве й корисне дозвілля для наймолодших львів’ян. Так, в ході благодійного марафону «Львів соціальний» і його циклу акцій під гаслом «Подаруймо дітям радість» управління соціального захисту Львівської міської ради спільно з мовними школами нашого міста організували безкоштовні курси з вивчення англійської мови для діток з соціально вразливих сімей. Так, до акції долучились ще дві мовні школи «Бояр», що на вул. Кавалерідзе, 23, і «LifeStyle»,  що на вул. Валова, 9. До курсу безкоштовного навчання залучено дітей зі Сихівського та Личаківського районів міста Львова відповідно. Навчання у школах триватиме 3 місяці.

Зі знанням мови, стають доступніші можливості не тільки праці, а й здобуття знань у кращих навчальних закладах інших держав. Власне, виходячи з цієї позиції, управління соціального захисту, спільно із мовними школами нашого міста, як от «Хелен Дорон», «Бояр» і «LifeStyle», підготували для діток із соціально вразливих сімей безкоштовні студії по вивченню основ англійської мови. Приємно констатувати, що у цій справі в нашому місті є однодумці, які підтримують нашу ініціативу. Маю сподівання, що співпраця продовжуватиметься і надалі.

http://city-adm.lviv.ua/lmr-news/media/photo-reports/209575-shche-dvi-movni-shkoly-doluchylys-do-blahodiinoi-aktsii-z-bezkoshtovnoho-navchannia-ditei-anhliiskoi-mov

img_9351-6130650

Наталя Федорович, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради

Повний текст на сайті Львівської міської ради:http://city-adm.lviv.ua/lmr-news/media/photo-reports/209575-shche-dvi-movni-shkoly-doluchylys-do-blahodiinoi-aktsii-z-bezkoshtovnoho-navchannia-ditei-anhliiskoi-movy

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector