Навіщо знати більше, ніж одну іноземну мову?

Статті: Навіщо знати більше, ніж одну іноземну мову?

Ще зовсім в недавні часи вважалося, що для того, щоб добре влаштуватися в житті, потрібно знати хоч би одну іноземну мову і мати один диплом Вузу. Часи помінялися і тепер цього стає недостатньо.  Тепер потрібно закінчити щонайменше два інститути і вільно володіти не менше, чим двома іноземними мовами. Взагалі, ніж більше знань і здібностей чоловік отримує в юнацькі роки, тим вищі у нього шанси на успіх в подальшому житті. 

Англійська мова – офіційна мова подій міжнародного рівня, здійснення комунікацій між різними країнами. Англійську потрібно знати, щоб подорожуючи, уміти висловитися в іншій країні. Вона знадобитися на роботі, в Інтернеті і в багатьох інших місцях, життєвих подіях.

Проблема в тому, що знати лише англійську – цього мало. Останнім часом на перший план стали виходити такі мови, як іспанська, французька. На цих мовах говорять мільйони людей у всьому світі. Вони вважаються одними з найпоширеніших.  Тому вирішивши вивчити окрім англійської ще одну іноземну, вибирати слід іспанську і французьку. Вони згодяться завжди, знадобляться скрізь, наприклад, під час вступу до інституту.

Знати їх необхідно спочатку для вступу до ВУЗУ, потім для пошуку і влаштування на хорошу роботу, еміграції, туристичних поїздок. Деякими фахівцями відстоюється теорія корисності вивчення іноземних мов. Вони говорять про те, що навіть якщо людині в майбутньому не доведеться говорити на іноземних мовах, вчення їм має сприятливу дію на інтелектуальний розвиток. І дійсно, тих, хто зміг осягнути декілька іноземних мов важко назвати дурними і недалекими людьми. Тому настільки сильно і котирується володіння двома-трьома мовами.  Цей факт стає доказом того, що людина працелюбна, розумна, терпляча, уміє добре вчитися і працювати, досягати своїх цілей. Отже без сумніву, іноземні мови вивчати потрібно, оскільки вони завжди згодяться в житті, а вчення їх піде на користь.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector