Можна зламати язик!

Статті: Можна зламати язик!

 Існує величезна безліч мов в світі, їх індивідуальність просто  п  риголомшує. Кожна з них по- своєму цікава. Важко сказати, яка легша, яка складніша. Хтось не любить паризький акцент, хтось не розуміє, як можна освоїти наголоси в японській, а хтось і  рідну  мову знає не краще іноземної і робить помилки скрізь.

 Кожен коли-небудь ставив собі питання відносно того, що в   кожній країні своя мова. Навіщо? Невже це необхідно? Адже це   так складно. Але складнощі теж в різній мірі бувають. Колись  давно на території сучасних країн жило декілька племен, в кожного з яких була своя мова, а не загальна у всіх. Якщо узяти в приклад Південноамериканський континент, то можемо   сказати, що там налічується 558 мов, які складають 94 мовних групи.

Вам здається складною японська ? У такому разі спробуйте вивчити сапотекську. Це дивна мова, в ній значення слова залежить від висоти тону складів. Це мова надзвичайно співуча, але зрозуміти її сенс, ймовірно, зможе людина з «ідеальним» слухом.

Ще можна привести в приклад мову племені мікмаків. Коли вони хочуть сказати вам про те, що збираються разом поїсти, вони скажуть лише одне слово «najdejemouweeoolowgooddullaolteedissuneego». Ну як вам? Після цього ви все ще вважаєте англійську мову складною у вивченні? :)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector