Яку іноземну мову вивчати?

Статті: Яку іноземну мову вивчати?

  Вивчення іноземної мови – це не лише корисно, але і приємно. По-перше, це достатньо цікаво. По-друге, знання іноземної мови дарує необмежену кількість можливостей. Ви можете відправитися в чужу країну і без проблем спілкуватися з місцевими жителями. Крім того, для того, щоб попасти на роботу в престижну компанію, потрібно знати іноземну мову.

Якій же мові віддати перевагу? Все залежить від вашої кінцевої мети. Якщо ви плануєте довгострокову поїздку в далеку країну, то без зусиль зможете визначитися, яку саме мову вивчати. Якщо ж ви плануєте зайнятися вченням тільки з метою саморозвитку, то почати, звичайно, краще з англійської. Саме ця мова вважається найбільш поширеною. Знаючи її, ви легко спілкуватиметеся навіть з жителями тих країн, англійська в яких не є рідною мовою. Крім того, якщо вам потрібна робота торгівельного представника, то знання англійської не перешкодить. Простими у вивченні є також французька і німецька мови. Не випадково саме ці мови включають в шкільну програму.

Проте, яку б мову не довелося вивчати, найбільш складною є технічна форма. Якщо вас цікавить лише розмовна форма, то за лічені дні можна вивчити італійську або ж іспанську мову. А ось найбільш складною у вивченні є японська мова. На рівень нижче стоять арабська, китайська і корейська мови. Для їх вивчення доведеться витратити не один рік. Прискорити процес значним чином дозволять практичні заняття або подорож в ту країну, де мова, що вивчається, є корінною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector