RE: Crazy hat party

м. Львів, вул. Валова, 9(3 поверх)

032 236 73 33

Новини: RE: Crazy hat party

by Halyna Rymashevska

Ми таки crazy… Серйозно, ми ж знаємо як організовувати вечірки і проявити себе. Ви згадайте, скільки було просто-таки фантастичних капелюшків. Очі, чесно кажучи, розбігались.  Дівчата – справжні леді з вишуканими мініатюрними аксесуарами, або ж ковбойки, принцеси з коронами, літніми панамами, діадемами і м-м-м – сомбреро. Справжнє, мексиканське, розшите золотистими та кольоровими нитками. Хлопці  — до вибору, до кольору, джентльмени в класичному стилі, в ковбойських капелюхах, розбишацьких банданах та кепках. О, і в касках, навіть таке знайшли . Були ще й такі екземпляри, що слів просто бракує, щоб описати детально. Просто дивіться на фото та насолоджуйтесь regular_smile-6531347. z_0c797ae4-1942847 z_2f4fb725-6858170 z_29212f4b-5933036 Ми з вами народ організований, тому оперативно розділились на три команди. А що, перше квітня на носі! Трохи креативу та гумору ще нікому не завадили. Особливо хочеться згадати про «motto”, які ми придумали самі. Отож, група “Hot heads”: “You can leave your hat o-o-o-on”. Останнє слово просто необхідно проспівувати regular_smile-6531347. Mushrooms: “Mushrooms are connecting people!” та “Animals»: «We are funny, we want yummy. Kiss me, honey». z_43ebb6e9-7487197То що, давайте пригадаємо собі, що ж ми такого цікавого робили. Про стільки всього хочеться розповісти відразу, але давайте по-черзі. Одна із груп розпочала з того, що бавилась у принцесу на горошині, а саме сидячи на стільці, намагалась визначити, скільки на цьому сидінні було… ні, не горошин – горіхів. Чесно кажучи, п’ятій точці доволі важко було вгадати точну кількість, але й були на 100% влучні відповідіregular_smile-6531347. Ми демонстрували і намагались вгадати різноманітні фільми з Лілею та Уляною, персонажів, назви тварин з Олею та Роксоланою. Ми розгадували загадки та придумували першоквітневі символи. О, а пригадуєте танці разом з Адріаною та Олею, хто який гардероб собі підібрав. Здається мені, були охочі взагалі не знімати знахідки із великого чорного мішка. z_4052fc48-7405077А ще, звичайно, конкурс з прищепками, який теж багатьом припав до вподоби та конкурс «вагітних» з сірниками. І куди наша фантазія далі нас приведе wink_smile-1780514

А ще ми ставили театральні постановки. Було і про Капелюх, який потрапив в різні пригоди і добрався до Голівуду, про мексиканські пристрасті Марії Лопес, Хуліо та Хуаніто з великими мароккасами. То чарівне мексиканське сомбреро навіяло такий настрій  І було про червону шапочку, таку щедру дівчинку, яка роздавала всім чудодійні гриби (так-так, Mushrooms are connecting people!). Oh, in this part of the article I would like to say “Hi” to Mr. Wayne, who was such a nice narrator  during the performance.  

z_ef2f84e8-8633844Знаєте, мені дуже подобається наша традиція запускати повітряні ліхтарі. Адже це так символічно – писати свої мрії, побажання для себе та друзів та запускати їх у небо. Правда, цього розу трапилась невеличка пригода, бо один з наших ліхтариків  зачепився за дерево та згорів. Ми так подумали, що дуже багато на ліхтарикові написали побажань, от він і «припаркувався» на дереві. 

Більше фото тут

http://lifestyleng.com.ua/gallery/Hat_Party

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector