Про нас

Наша мета – навчити вас спілкуватись живою мовою, яка використовується у повсякденному житті. Розвиваючи усі чотири мовні навики (читання, письмо, розмову та сприйняття на слух), ви навчаєтесь насамперед використовувати усі набуті знання на практиці. Для цього ми створюємо максимально наближене до натурального мовне середовище, щоб ви могли розмовляти, практикувати та вивчати!!!

Скорочення часу сприйняття іноземної мови

«Час сприйняття» — час, який ми витрачаємо на те, щоб почути, зрозуміти та відповісти іноземною мовою. Мета нашого курсу скоротити «час сприйняття» та допомогти вам навчитися швидше та правильно відповідати іноземною мовою. Робимо акцент на розвитку ваших комунікативних здібностей.

Креативні та динамічні заняття

Наші викладачі роблять усе можливе для того, щоб заняття були цікавими та намагаються створити невимушену навчальну атмосферу, яка сприяє ефективному природному засвоєнню матеріалу. Для цього використовують як матеріали підручника так і власні розробки, базовані на автентичних ресурсах. На заняттях використовується ряд технічних засобів для візуального сприйняття та максимального наближення до мовного середовища.

Система занять та тематичних клубів

Студенти кожного навчального рівня мають змогу відвідувати 3 обов’язкових заняття в тиждень, два з яких основні, базовані на підручнику Speak Out та LifeStyle Club, порівневий розмовний клуб,а також розмовні заняття з носіями мови. (Розклад занять та  клубів узгоджується з адміністратором офісу після попереднього тестування.)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector