Англійська та німецька мови для дітей з вересня. Записуйся!!

   English?? Come on, kids! All the cool children are doing that

    Дитинство — прекрасна пора для вивчення мови… в дітей в молодшому віці прекрасна пам’ять та феноменальні здібності до сприйняття, наслідування та повторення всього, що вони чують та бачать. То чому б не розпочати вивчення англійської мови вже сьогодні??!! :)

english-is-fun1-1977425

  Курс навчання для дітей включає вивчення алфавіту, нової лексики, основних граматичних конструкцій, прослуховування англійський пісень та аудіо, перегляд відео та мультфільмів англійською мовою. Окрім того, ми зробимо все можливе, щоб ваше чадо говорило англійською мовою. Адже, заняття складаються за рекомендаціями британських та американських методичних видань — Pearson Longman, Oxford University Press, Macmillan, ect. Тому, дітям на заняттях не буває скучно, адже, вони не просто вивчають нові слова, а й грають різноманітні ігри, де вони закріплюють вивчену лексику під час занять.

   До того ж, на заняттях викладачі використовують новітні комунікативні та інтерактивні методики викладання, за основу беруть іноземну літературу, така як: Fly High, Family and Friends, Oxford Team, Grammar Time, etc., а також використовують власні розробки.

learn2c20grow-3576940

     Заняття відбуваються 2 рази на тиждень (тривалість 60 хв) + 1 раз на місяць дітки мають унікальну можливість поспілкуватись з носієм мови (тривалість 45 хв).  

Пн. Ср.

15.10-16.10

16.10-17.10

17.10-18.10

+

Сб. (носій мови)          11.00-11.45

Вт. Чт.

15.10-16.10

16.10-17.10

17.10-18.10

 

 В групі – 5-6 дітей. До кожної дитини викладачі використовують індивідуальний підхід.

    Плата за навчання становить 350 грн/міс. і здійснюється тільки після 1-го безкоштовного демо заняття.

Заняття відбуваються за графіком:

  Поспішайте, формування груп вже розпочато!! Кількість місць обмежена!! Дорогі батьки, give a great chance to your kids to study English with LifeStyle!!

  Чекаємо Вас на безкоштовне тестування, на якому ми визначимо рівень знань вашої дитини та запропонуємо ефективне навчання!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector