Іспанська – найшвидша мова!

Статті: Іспанська – найшвидша мова!

   Люди, що говорять на іспанській мові, говорять набагато швидше ніж ті,хто розмовляють на французькій, англійській або італійській. Проте інформації, при цьому, вони передають менше. Такий висновок зробили дослідники з Ліонського Університету (Франція).

   Це дослідження доводить взаємозв’язок між щільністю інформації, що міститься в кожному складі, і швидкістю говоріння на мові.

З восьми мов, вивчених дослідниками (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, китайська, в’єтнамська і японська), іспанська стоїть на передостанньому місці по кількості видаваної інформації, а це означає, що люди,що розмовлять на іспанській повинні виголошувати на 30% більше складів для вираження одних і тих же думок на англійській або на французькій, наприклад.

Парадокс в тому, що іспанська, після японської, найшвидша мова. Той, що говорить виголошує 7, 82 склади в секунду, тоді як ті,що говорять на англійській виголошують 6, 1 складу в секунду. Цей факт доводить гіпотезу про те, що швидкість мови адаптується до її структури. 

Треба також згадати, що в одній мові несе інформацію, то в іншій мові може нічого не означати. Наприклад, у французькому, особистий займенник обов’язковий як підмет, а ось в іспанському особистий займенник опускається. (Je t’aime –  Te amo –  Я тебе люблю (Люблю тебе))

І у відповідність з цими особливостями, швидкість вимови підстроюється під язик, щоб передати стільки ж інформації в секунду.

Але це дослідження не враховувало той факт, що, наприклад в Болівії говорять повільніше, ніж на Кубі, а кубинці у свою чергу говорять повільніше, ніж іспанці=) 

Не знаю чому дослідники не проаналізували українську мову? На мій погляд, її можна поставити на одне місце з іспанською. Не знаю, як щодо інформації, але деякі мої знайомі говорять дуже швидко і видають стільки слів в хвилину, що важко відстежити нитку розмови.)))

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector