Правила читання в італійській мові

Статті: Правила читання в італійській мові

d196d182d0b0d0bbd18cd18fd0bdd0be-2043720Хочу звернути додатково вашу увагу на головні особливості, а вірніше труднощі, з якими стикаються постійно при читанні на італійській мові.

В цілому, щоб дізнатися як вимовляються італійські букви — ви можете послухати італійський алфавіт, а тут ми розглянемо саме пару тих труднощів, які регулярно виникають у студентів.

Італійська буква I перед італійськими голосними e, о, а, u читається як (J) або українська й (йот) або можна навіть уявити м’який знак переду голосною.
Наприклад, якщо ви бачите слово piano, то читатися це слово буде як «п’яно», а не «піано»

Італійська буква U перед голосною читається як w, наприклад слово questo буде читатися як «Куеста», але не як «Квест»

Буква Q взагалі зустрічається тільки перед ua і ui і скрізь в цих випадках читається як К, наприклад: quindi читається як «куінді»

Також цікаво: Про італійську мову та італійські емоційності

Ментальність будь-якої країни можна осягнути тільки тоді, коли відчуєш її «шкірою», поринеш у звуки і запахи, вітри, дощі і сонце. Тому, рано чи пізно, ті, хто вивчають італійську мову обов’язково відправляються в подорож на знаменитий півострів.

Відправляються за тим, щоб остаточно закохатися в Італію, в її дивовижний, талановитий, красивий народ, що говорить на не менш дивовижній і красивій й чистій та лаконічній, співучій та емоційній італійській мові.

d196d182d0b0d0bbd196d0b9d181d18cd18cd0bad0b0-2506390Італійські жести

До речі про емоційності. Кажуть, що італійці надмірно емоційні. Це вірно, але тільки частково. Чи знаєте ви що між мешканцями півночі і жителями півдня в Італії не так багато спільного, як слід було б очікувати для такої невеликої країни? Жителі аристократичної півночі Італії швидше стримані і манірні, жителі півдня — запальні і гучноголосі. Імпульсивні Italiani з околиць Неаполя вважають міланських і венеціанських nordisti черствими і пихатими. Мешканці Турина, Ліворно та Верони не надто шанують meridionali, вважаючи їх грубуватими і не дуже добре вихованими.

Ось так от!) Вчіть мову, їдьте в Італію та дивіться на це все власними очима!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector