Французька для початківців

Статті: Французька для початківців

Французька мова для початківців – навчальний посібник для тих, хто не вивчав її в школі і хоче освоїти самостійно. Як і будь-який підручник складається з ввідного і основного курсів, українсько-французького і французько-українського словників, граматичного довідника і практичних вправ.

Французька мова – визнана наймелодійнішою мовою в світі. І дійсно, її популярність серед інших європейських мов, можна сміливо приписати саме цій якості. А інакше як пояснити, що багатьом приємно її просто слухати, не розбираючи сенсу?! Але, чи варто залишатися просто любителем насолоджуватися цією «музикою», коли у Вас є унікальна можливість вивчити мову самостійно.

Зробити це набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд! І, що не менш важливо, корисно! Адже її популярність  що зародилася на початку середніх століть, залишається і понині високою. Сьогодні французька мова є одним з робочих мов ЄС і ООН, на ній говорить близько 250 млн. людей у всьому світі.   Більш ніж в 25 державах вона має статус «титульної». А значить і оволодіння нею не лише зробить Вас більш освіченим, але і відкриє нові горизонти. Хто знає, куди Вас завтра заведуть робота, відпочинок і захоплення?

Підручник «Французька мова для початківців» – можливість отримати уявлення про основи граматики, лексики, фонетики, правопису. Поповнюючи свій словниковий запас, Ви виявите, що багато з них Вам вже знайомі і вживаються щодня. Це ще раз говорить про її популярність і потрібності і тому, що у Вас полегшується завдання – тепер їх досить навчитися виголошувати на французький зразок. Цей навчальний посібник складений таким чином, що всі розділи мови представлені паралельно – початківець відразу має повне уявлення про нове слово – його змістове навантаження, як грамотно пишеться, як правильно виголошується. 

Купуючи «Французька для початківців» необхідно упевнитися, що в нім дуже детально приводяться правила читання. Потім, засвоївши їх, Ви легко читатимете навіть незнайомі тексти. Звичайно, переводити станете пізніше, але техніка і швидкість читання – теж важливі.

Інтернет стане Вам хорошим помічником. Найбільш ефективні методики і програми по вченню початкуючих «французів» можна знайти на сайтах.

Щоденна практика – запорука успіху! Через 2 – 3 місяці – перші серйозні результати! Пам’ятайте, що хороший підручник повинен складатися не лише з пояснень по граматиці, але різних по мірі складності вправ по лексиці, що допоможе накопичити необхідний запас слів. Успіхів! 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector