Smile! You are in your own house!!! or House Warming

Статті: Smile! You are in your own house!!! or House Warming

Smile! You are in your own house!!!

         “Life is good, life is great, life is unbelievable ”- мабуть, кожен так подумає, коли переїде уdsc_0694-9251899 власні пенати, відчуваючи себе лордом “of the rings”. Адже рідна домівка, погодьтесь, це те місце, де завжди хочеться проводити час в колі рідних , друзів чи коханої людини, коли аромат п’янкої кави та затишок сaddle  you у своїх обіймах і не відпускають на грудневу холоднечу. Щоб завжди панувала така гармонія, про це потрібно потурбуватись першого дня , і тут важливу роль відіграє  “house warming”J.  Розібратись у цьому нам допоможуть наші сусіди і не тільки!!!

                        dsc_0648-8115639

         Мало знайдеться таких людей, які не люблять свій будинок. І не дарма існує приказка «A man’s home is his castle», тому всіляко намагаємося захистити своє житло!!!  Ще у Стародавній Греції люди  вважали, що потрібно  to become a friend with a house — кращий спосіб для цього — влаштувати бенкет на весь світ, а просто кажучи — вечірку з близькими друзями і смачними ласощами. При цьому добре б, щоб на столі був “новосільний коровай” – symbol of prosperity and wealth in the house.  Для наших сусідів поляків  it is not enough, тому вони пропонують  відзначати новосілля двічі — перший раз для найближчих людей у перші вихідні після переїзду. Другий раз вже для численних гостей, коли перестанете себе відчувати гостями в новому будинку.

Всім відомої традиції дотримуються американці, які 35_139_57011113_570111-8230119вважають, що перш за все потрібно впустити в будинок кошеня, а можна і собаку. Тварини відчувають сприятливі місця. Вважається, що кішка лягає на місце with negative energy  і «бере її на себе», а от на те місце, куди лягла собака, можна поставити ліжко, собаки краще відчувають позитивні місця.

moving-inФранцузи вирішили внести свою педантичність у цю традицію і щоразу приходячи в новий дім  приносять   подарунки (посуд, побутові прилади), але найважливіше, що кожен гість у будинок повинен прийти зі дзвіночком, для того щоб в цьому будинку лунав голосний дзвін чілдренят J. Ну як можна обійтись  без традиції консервативної Англії?!  В будинок справжньої  англійської родини  першим повинен увійти старший чоловік, це символічно з тим, що man’s beginning завжди пов’язане з добрими і хорошими силами.

         Викладачі “Lifestyle” теж вирішили дати декілька корисних порад, як потрібно заселятись у нові апартаменти:

                     6a00d83452989a69e200e5503ceca28833-800wi-1822487

v  The best time for moving into a new house is between 9-11 amthings-do-move-new-house-1_1-800x800-1806173

v  It is necessary  to spend first night in a new house  even if you haven’t moved all your belongings yet. If there are some reasons  that you can’t stay you may leave your pajama.

first-night-2780266v     Turn on the radio or tape recorder with a good melody or song that you like, thereby inviting your new energy into the apartment.

Звичайно, хтось назве все це  як prejudice  і буде правий, але, тим не менше,  дотримання більшості традицій приносить удачу. Good luck to everyone who strats new period of life !!!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector