Halloween is coming!!! 27 October 18 00, Lifestyle language

Новини: Halloween is coming!!! 27 October 18 00, Lifestyle language

Halloween is coming!!!Запрошуємо усіх студентів взяти активну участь в Halloween Party 27 жовтня(п’ятниця).

              На Вас чекають:

Давайте розберемось, що ж таке Хеловін та з чим його їсти regular_smile-5365291. Якийсь містичний збіг дат припав на кінець жовтня та початок листопада. Історія свята нараховує тисячоліття від кельтського фестивалю Самхейн, який святкували 1 листопада, римського Дня Помони та християнського Дня усіх святих.

Фестиваль Самхейн був символом початку зими. Давні кельти вірили, що з приходом холодів бог пітьми Самхейн бере у полон бога сонця Мак Олла та не відпускає його цілу зиму. У ніч з 31 жовтня на 1 листопада, коли ніч змінювала день, відчинялися ворота між світом живих та царством пітьми і душі мертвих, приймаючи різні обличчя та вселяючись у тварин, могли повернутися на землю. Для того, щоб захистити людей від усілякої нечисті кельти приносили жертви богу пітьми Самхейну.

На початку нової ери кельтські володіння завоювали римляни і принесли свої традиції та свята. У ніч з 31 на 1 вони святкували День Помони- богині рослин. 

З приходом християнства на територію Великобританії, ці стародавні традиції змішалися з ще одним святом — католицьким Днем всіх святих — All Hallows Even, або All Hallows Eve. Пізніше його стали називати Hallowe `en, і врешті-решт — Halloween.

Є також версія, що назва свята походить від імені німецької богині смерті Helavinn. Ось чому саме у цю ніч усі відьми збираються та влаштовують свої шабаші та гуляння.

Тепер від величезної кількості страшних історій та забобонів залишились цікаві та інколи моторошні звичаї, у яких змішалися традиції усіх цих свят. Сьогодні Хеловін святкують у різних країнах світу. Напевне, найпопулярнішим це свято є в Америці, де  своєю масовістю поступається хіба лише Різдву. У містах та містечках проходять яскраві та шумні гуляння та карнавали, а найбільші з них у двох столицях Хеловіну –Лос-Анджелесі та Нью-Йорку. Люди прикрашають свої домівки опудалами відьом та гоблінів, вирізаними обличчями з гарбузів, переодягаються у костюми аби відлякати злих духів. 

Діти, також переодягнені у містичних персонажів ходять від однієї домівки до іншої з вигуками

“Trick or treat?” («Гостинець або смерть?»). Господарі дому повинні пригостити маленьких бешкетників, а якщо ні, діти роблять усілякі пакості.

Якщо ви хочете зустрітись з відьмами, гоблінами та вампірами, або ж скуштувати відьомські страви- то вам у Францію. Наберіться сміливості!wink_smile-2236710 Тут найцікавіші святкування проходять у передмістях Парижа, Діснейленді та Ліможі.

Якщо ж ви завжди мріяли побачити замок Франкенштейна, то вам до Німеччни. Кажуть, якщо пощастить, то у Хеловінську ніч на даху замку можна побачити і привид самого хазяїна. А от у Китаї Хеловін –День поминання предків. За традицією китайці ставлять перед фотографіями своїх померлих родичів їжу , воду, а також ліхтар, щоб освітлювати дорогу душам предків.

Не так давно у Хеловінську ніч ми почали бачити молодь у костюмах потойбічних сил і на наших вулицях. Дехто швидко перейняв святкування не притаманного нам свята, а дехто зі скептицизмом ставиться до таких містичних карнавалів. Святкувати чи ні, це вже ваш вибір, але ми думаємо, що знати цікаві традиції, взяти участь у веселих конкурсах,  навчитися вирізати Jack-o’-Lantern (гарбуз-ліхтар) та вивчити кілька нових слів англійською не завадить нікому. Отже, що ж такого цікавого можна робити напередодні Дня усіх святих? Про це ви можете дізнатись, завітавши на веселу Хеловінську вечірку у LifeStyle. Що для цього потрібно?

Перш за все, потрібно подумати про костюм. Ви можете одягнутись, як відьма або перевертень, а якщо боїтеся усілякої нечисті, то сміливо включайте фантазію, використовуйте будь-які ідеї, аби почувати себе яскраво та комфортно. Далі, робимо відповідний мейк-ап, прикрашаємо це все класним настроєм і вперед відлякувати усю нечисть зі Львова regular_smile-5365291

See you at the party!!!

Friday, November, 1st

from 18.00 to 21.00

LifeStyle Language Schoolregular_smile-5365291

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector