Успішний Resolution list від Lifestyle

Статті: Успішний Resolution list від Lifestyle

          Успішний  Resolution list  від Lifestyle

Отже, пройшов той час, коли ми обіцяли і писали нові пункти, які варто виконати в новому році. Пора вже виконувати обіцяне і заплановане! Дехто із нас склав обітницю менше їсти або більше тренуватися, навчитися насолоджуватися кожною миттю нашого життя чи бути більш вдячним іншим.

А як щодо вивчення іноземних мов?

На жаль, як і наші особисті обіцянки, ми часто робимо заплановане рік за роком і так і не отримуємо бажаного результату. Тому починати варто саме зараз!

Lifestyle пропонує вам приєднатися до числа того мільярда осіб, які вже володіють англійською мовою. Чи вам більше до вподоби німецька,чи, можливо, італійська?

Не забувайте: ми – громадяни світу! І нехай нам не завжди просто потрапити за кордон (через візи та інші документи), але якщо ми вже поїхали в омріяну подорож, тож давайте розмовляти так, щоб нас усюди розуміли).

Почніть новий вивчаючи нові слова, щоб під кінець року ви вже могли дивитися улюблені фільми в оригіналі.

А ось кілька порад щодо кращого формування списку ваших планів та й, можливо, подальшого життя загалом:

1. Спробуйте попрацювати краще над формулюванням власного списку справ, які ви не повинні робити

Стратегія – це мистецтво жертвувати. Ось чому ви повинні спробувати створити більше місця і часу для тих справ, які дійсно мають значення для вас. Для цього спочатку слід визначити, а потім уникати тих справ і речей, які є неважливими у вашому житті. Ваш час є найбільшим скарбом, який слід раціонально інвестувати.

2. Обіцяйте шукати власну мету

Люди не купують те, що ви робите, вони купують, чому ви це робите. Починаючи кар’єру, компанію або будь-яку подорож, треба твердо уявляти собі свою особисту мету – це є основоположним фактором для досягнення успіху та щастя. Якщо ви досі не маєте мети – тоді знайти її буде одним із ваших найцінніших рішень.

Поставте за мету бути освіченим і вивчити якомога більше мов)

3. Обіцяйте знайти Інь для кожного вашого Янь

Для Уолта Діснея був Рой Дісней, у Стіва Джобса був Стів Возняк. Скрізь, де з’являється велике нововведення, поруч із мрійником стоїть той, хто запроваджує цей винахід. Спочатку, визначтесь у якій сфері ви хочете вдосконалюватися, потім спробуйте відшукати для себе настільки ж відданого партнера, ну а потім вирушайте змінювати світ.

Приходьте до нас з друзями, коханими і дітьми!                                     

4. Обіцяйте бути творчою людиною

 Творці змінюють світ. Невдахи просто нарікають на сторонні речі і перешкоди.

Вивчайте мови з нами. І не лише для тієї галочки у вашому списку, а й для збагачення себе самого!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector