Цікаве про іспанську мову

Статті: Цікаве про іспанську мову

Іспанська мова зародилася в королівстві Кастілія, саме тому іспанську часто називають кастільською мовою.

Іспанська мова належить до романської групи, іберо-романської підгрупи індоєвропейської мовної сім’ї. Її писемність заснована на латинському алфавіті, так само як і писемність більшості європейський мов.

В світі налічується близько 500 мільйонів носіїв іспанської мови. Ця мова є державною для Іспанії, всіх країн Латинської Америки, окрім Бразилії, де говорять на португальській, і Гаїті де державною мовою є французька; у деяких штатах США іспанська мова, також, визнана державною. У штатах Флоріда, Техас, Каліфорнія, Нью-Йорк проживає декілька мільйонів носіїв іспанської мови.

Володіння іспанською мовою дуже вигідне, оскільки, знаючи іспанську, можна розуміти відразу декілька інших іноземних мов: португальську, італійську, і навіть, французьку, якщо ви, звичайно, знайомі з фонетичними особливостями останньої.

Якщо ви опинитесь в Іспанії або Латинській Америці, вам, швидше за все, не удасться використовувати знання англійської мови, як наприклад, в Європі або США. Латиноамериканці і іспанці, навіть за умови знання англійської мови, вважають за краще використовувати, виключно свою рідну мову, іспанську. Тому перед поїздкою в ці країни рекомендується пройти, як мінімум, короткий курс іспанської розмовної мови.

Поки філологи сперечаються, як же все-таки слід правильно називати дану мову, носії мови, найчастіше, називають її “castillano”, що в переведенні означає кастільський, хоча і не заперечують, якщо дану мову назвати іспанською.

У іспанській мові 60% англо-саксонського коріння і вона незвичайно проста у вивченні. Іспанські слова читаються, точно так само, як пишуться і голосні ніколи не редукуються, тобто не змінюють свого звучання. Тому знаючи іспанську мову, можна легше вивчити будь-яку іншу європейську іноземну мову.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector