Запрошуємо на новий зимово-льодовиковий семестр в Life Style

       Запрошуємо на новий зимово-льодовиковий семестр

                    у мовну школу LifeStyle

                           Вивчаємо та вдосконалюємо знання мов разом!!!  

А у цьому Вам допоможемо Ми – мовна школа LifeStyle,

яка з радістю  запрошує Вас на пригодницький зимово-льодовиковий семестр.  Час знань та пригод розпочнеться  14 січня.

   Приходьте разом з друзями та отримайте 5 % знижку на навчання, адже вчитись у компанії FRIENDS веселіше.

Починаючи з 15 січня Ви та Ваші друзі можете прийти до нас та пройти безкоштовне тестування на визначення рівня володіння мовою. Тривалість тестування 15-20 хв.

 Завітайте до нас у зручний для Вас час, адже тестування  проводяться з  Пн-Пт з 10.00 до 20.00. 

Вас зустрінуть висококваліфіковані  адміністратори і детальніше розкажуть про умови навчання та визначать ваш рівень знань, а їх  у нас є 6:

Beginner (A1)

v  Elementary (A1-A2)

v  Pre-Intermediate (A2-B1)

v  Intermediate (B1)

v  Upper-Intermediate (B2)

v  Advanced (C1, C2)

    Після чого Ви можете сміло розпочати навчальний семестр на відповідному рівніщо триватиме 4 місяці (з 4 лютого до 31 травня), а також Ви зможете обрати лояльні для вас  дні та години проведення заняття, а саме: 

                                                         Пн-Ср 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00.

                                                         Вт-Чт  11.00, 13.00,  15.00, 17.00, 19.00.

       Щоп’ятниці на Вас чекають розмовні тренінги. Щосуботи у Вас буде можливість поспілкуватись та приємно провести час  з носіями мови та відвідати тренінги для покращення  мовних навичок.

                 

Вартість навчання:

  • Навчання у групах, у процесі якого розвиваються комунікативні навички та швидке запам’ятовування граматики — 1620 грн. (4 міс.)
  • Індивідуальні заняття проходять в залежності від потреб студента. Заняття можливі в ранкові, денні та вечірні години. Під час занять розвиваються чотири навики — говоріння, читання, сприйняття усного мовлення та письмо. Особлива увага надається говорінню. Вартість від 80 грн за годину (в залежності від рівня та від мови вивчення)
  • Вивчення інших мов, які  завжди є об’єктом  особливої уваги у всьому світі   (Італійська, Іспанська, Німецька) — 1390 грн. (4 міс.)
  • А також ми проводимо корпоративне навчання (англійська для бізнесу), щоб підвищити кваліфікацію, розширити професійні знання і вміння працівників компаній у галузі знань іноземних мов — 1390 грн. (в місяць за групу)
  • Lifestyle пропонує цікаве вивчення англійської мови для дітей  та підлітків віком від 3 до 18 років. Дітки вивчають не лише  англійську, німецьку мови, але й вчаться читати, писати, рахувати, логічно думати, розв’язувати задачки. Якщо ваша дитина цього року іде в школу, то головним Вашим завданням буде допомогти дитині не втратити інтерес до навчального процесу. Освоєння різноманітних предметів в тому числі і нову іноземну мову буде зовсім не просто, тому додаткові заняття будуть дуже доречними — 350 грн. (в місяць)

Навчання проводять кваліфіковані досвідчені викладачі. Програми  навчання в мовній школі LifeStyle створені з урахуванням провідних британських та американських методик та навчальних матеріалів.

Льодовиковий період відкриває сезон!!! Завітайте до мовної школи Lifestyle і Ви поринете у цікаву подорож світом мов та пригод. Поєднайте приємне з корисним!!!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector