Відмінність Everyday від Every Day

Статті: Відмінність Everyday від Every Day

  Плутанина між “Every day” і “everyday” – дуже поширена помилка в англійській мові, як в усній, так і в письмовій мові. Прочитавши текст нижче ви, швидше за все, більше не помилятиметеся і запам’ятаєте, коли яке слово потрібно використовувати.

Основне правило: якщо не упевнені, як правильно написати в якомусь конкретному випадку, шукайте поряд з «цим словом» іменник. Знайшли? Якщо так, то пишемо “everyday”. Відповідь негативна? Значить, правильно – “every day”.

Everyday виголошується і пишеться як одне слово і є додавальним, відповідно, розташовується зазвичай перед іменником:

— Professional sportsmen have an everyday training program. — My everyday root from home to work occupies approximately an hour.

— Formal suit is everyday clothes of office workers.

Every day — поєднання двох слів, що є формою прислівника і що виражають час. “Every day” зазвичай – обставина, що розміщується на початку або в кінці речення:

— If you want to be strong and healthy, you should train every day. — Every day I spent one hour to get my work.

— It is so awful to wear business suit at work every day.

Зверніть увагу: велика частина прикметників в англійській може використовуватися і після іменника (The sunset was beautiful. This screenplay is amazing.) Проте у випадку з “everyday” це не працює, наприклад:  — Time for practical lessons is everyday at 7p.m. – невірно. В цьому випадку потрібно писати “Every day”, оскільки йде пряма вказівка на якийсь час. Таким чином, запам’ятовуємо, що після дієслова “To be” завжди пишеться і говориться “every day”.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector