Рівні володіння іноземною мовою

Статті: Рівні володіння іноземною мовою

          

Складаючи резюме, дуже часто потрібно вказувати рівень володіння іноземною мовою. Цих рівнів буває декілька. У резюме пишуть або «базове» знання, або «володію досконало», «володію нашвидку».

Звичайно ж, є точна класифікація рівнів. Так от існують такі рівні: Beginner, Elementary, Pre-intermediate і так далі Але не всі знають розшифровку цих слів, тому давайте розберемося, що означає кожен рівень

Beginner — це початковий рівень. Якщо ви володієте мовою на початковому рівні, ви зможете розповісти на іноземній про себе і спілкуватися на повсякденні теми.

Elementary — елементарний або базовий рівень. Володіючи іноземною на такому рівні, ви зможете швидко читати текст на іноземній мові і правильно виголошувати слова. Окрім цього має бути присутнім знання основних граматичних конструкцій.

Pre-intermediate — рівень іноземної мови, на якій людина швидко розуміє сенс тексту на слух.

Intermediate — на цьому рівні людина набирає в іспиті TOEFL — 400-550 балів. Вона може грамотно спілкуватися на різні побутові теми, повинна знати форми дієслів і мати хороший словниковий запас. Може вести ділові переговори з іноземцями.

Upper-intermediate. У іспиті TOEFL — 550-600 балів. Людина може дискутувати абсолютно на будь-які теми, може дивитися іноземні передачі і розуміти їх сенс. Це високий рівень володіння іноземною мовою.

Advanced — найвищий рівень іноземної мови. На такому рівні людина повинна уміти говорити про що завгодно на іноземній мові, для неї іноземна вже як рідна мова.

А який рівень володіння іноземною мовою у вас?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector