Рівні італійської мови

Статті: Рівні італійської мови

Якщо ви вивчаєте італійську мову і хочете знати який вам потрібний підручник, то вам згодиться знання рівнів італійської мови, прийнятий в Європі (і зокрема в Італії) для того, щоб оцінити як знання людини, що володіє італійською мовою, так і щоб вам, самостійно вибрати підручник італійської мови ( рівні завжди позначаються на обкладинці італійських підручників)

Отже, що таке рівні італійської мови?

Є спеціальна система позначення цих рівнів:

Рівень А 0 — якщо ви бачите цифру нуль, то ви самі розумієте, що це — підручник для початківців вивчати з нуля, і якщо ви самі ніколи не вивчали італійську мову, знаєте пару фраз — означає у вас рівень А0 . Якщо ви вирішили вивчати італійську мову – це початковий рівень.

Рівень А2 — Ви володієте італійською мовою на рівні А1, це означає, що Ви вже розумієте і можете говорити на італійській мові за допомогою простих фраз на повсякденні теми – наприклад, замовити каву в кафе, забронювати номер в готелі, запитати ціну.

Якщо ви вже зможете розповісти на італійській мові про свою сім’ю, про те чим ви займаєтеся, про свою професію, про свої хобі — то ваш рівень італійської мови — А1

Рівень B1    Якщо ви вивчали італійську мову і вже можете трохи розуміти, про що говорять на радіо- і Тв . Якщо ви умієте по-італійській висловити свою думку і коротко переказувати вміст.

Рівень B2  Це італійська мова без підготовки практично на будь-які побутові теми, ви можете висловити свою думку по широкому кругу питань.

Рівень C1    На цьому рівні володіння італійською мовою, Ви вже можете розуміти всілякі розгорнуті тексти. На даному етапі, Ваша італійська мова відрізняється різноманітністю.

Рівень C2   Це вже повне вільне володіння італійською мовою.

Рівні знання італійської мови – це всього умовне позначення знань, прийняте в Європі.

Для того, щоб визначити даний рівень ви проходите спеціальний тест на знання італійської, і якщо ви шукаєте оголошення «Робота із знанням італійської мови», особливо це буде актуально, якщо ви шукаєте роботу в Італії, так от це знання італійської мови і буде у вас співвіднесено лише з цими рівнями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector