Re: picnic

Love, peace, rock-n-role!

Ми – діти природи. А як ще можна охарактеризувати кілька десятків усміхнених молодих людей в квітчастих футболках, з різнобарвними стрічками на голові, які сонячного погожого ранку зібрались в лісі біля озера. Так, це про нас, юних хіпі teeth_smile-9195317 Думаю, самостійно ми цю галявину би не знайшли. Тож добре, що були провідники, які вже знали ті протоптані стежки по львівських пагорбах.

Найперше, про що хочеться запитати – чи всі успішно вибралися з лісу? Давайте прослідкуємо за нашими одногрупниками – всі прийшли на заняття? Якщо так, все гаразд. Але якщо когось бракує – відправляємось в експедицію на Кайзервальд, будемо шукати. То звичайно, жарти. Справжні хіпі в лісі не блукають, чи не так? ;-)

Думаю, наш суботній пікнік ще раз підтвердив правило: в здоровому тілі – здоровий дух. Сил для того, щоб активно відпочивати  – в нас о-го-го, то ж і бажання, щоб вивчати іноземну мову з натхненням – також вистачає. Давайте пригадаємо, що ж ми такого цікавого робили під час пікніку «hippy-style».

Після довгої зими ми справді заскучали за активним відпочинком. Тому з радістю брали участь в різноманітних естафетах – стрибали на скакалці з м’ячем, грали у футбол із прив’язаними один до одного ногами. Чого тільки вартували стрибки на перегонки у мішках. regular_smile-4837834 Особливо активні «хіпі» грали у волейбол, фрізбі, згадали ігри, в які бавились ще у дитинстві – лови, циклоп, вибивали. Ех, набігались досхочу!

А ще ми співали пісень. Пам’ятаєте – ”If you’re happy and you know it, clap your hands (clap, clap)…” Якщо хтось хоче ще попрактикуватись вдома, ось посилання — http://www.youtube.com/watch?v=71hqRT9U0wg J. Під час пікніку ми палили вогнище і їли справжнісінькі хіпі-канапки. Ми насолоджувались свіжим повітрям та сонцем, яке в суботу «одумалось» і не шкварило так, як усі попередні дні.

Думаю, багато хто знайшов нових друзів, а ті, хто були знайомі, змогли подружитись ще більше. Тож коли пікнік вже закінчувався, наші найактивніші «хіпі» запропонували зібратись ще раз, як то кажуть  – в тому ж місці, в той же час. Тож наступного разу ми обов’язково придумаємо ще щось цікавеньке. До зустрічі в “LifeStyle”!

P.S. Приходьте на заняття, адже справжні хіпі спілкувались англійською J

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector