RE: Halloween — LifeStyle

RE: Halloween!

Ось і зняті останні декорації, змиті залишки страхітливого макіяжу… А ми з солодкою посмішкою згадуємо шалені конкурси, веселу компанію і всі-всі приємні події, які відбулись на нашій Хеллоуінській party. Нарешті ми мали змогу побачити один-одного, як то кажуть, у всій красі, познайомитись із студентами різних груп та просто весело провести час, до того ж разом з англійською мовою!

Тож давайте разом пригадаємо, як усе гарно та трішки страхітливо, по-Хеллоуінському відбувалось.

Зустрічали всіх учасників не абихто, а офіційні представники, у формі та з жезлом, як усе має бути та направляли наших відьмочок, фей та вурдалаків згідно з покликанням, а якщо бути точним, то за витягнутим лотом, у три команди –

                 “Ghosts”, «Witches»

та “Black cats”.

Особливо приємно згадати, на скільки підготовленими усі прийшли. Голова йшла обертом від такого різноманіття яскравих і страхітливих костюмів, неповторних образів та аксесуарів. Чого вартує тільки наш медицинський персонал у повному складі. Куди там тому доктору Хаусу M.D. з його командою, за справу взялись справжні професіонали!

Що було далі, після формування команд, ні словом сказати, ні пером (на клавіатурі) описати! Чого тільки не творилось.  Учасники конкурсів проявляли усі явні та приховувані таланти у вирізанні найкращих jack-o-lantern та поїданні пряників на швидкість з перепонами!

Танцювали та придумували гасла, брали участь в естафетах – передавали «без рук» то яблука, то бублики.  Усі були надзвичайно задоволені зробити з цілої команди одну суцільну мумію, протанцювати у такому вигляді не один метр, а потім помилуватись собою у дзеркалі, ось він – командний дух!

Наприкінці кожна команда отримала особливе завдання – за допомогою одного цілком українського гарбузика з певним англійським нахилом regular_smile-8825145, усіх підручних засобів та охочих добровольців придумати історію. Драматичну, комічну або ж ще якусь особливу, про те, як цей гарбузик з’явився на світ, яким було його життя та чим же усе закінчилось.

Тож потік фантазії був необмежений, а результат таки неочікуваний. І посміялись, і потанцювали, проявляли акторський талант. Очевидно, кожен був задоволений і публіка охоче підтримала кожен performance.

Не обійшлось, правда, без інцидентів, у декого поцупили руку… Правда-правда! Хоча рука була і не справжня. Однак, власникові незабаром її повернули. Адже неприємно якось так, без руки, правда ж? wink_smile-2319531))

А ще приємним сюрпризом було запускати в небо повітряні ліхтарі, кожен охочий міг написати на ньому своє особливе побажання чи привітання, адже хтозна, якщо відправити свою мрію до зірок, то може й справді вона здійсниться…. Тож писали, хто що хотів – “I want to get a visa”, “Happy Halloween”, або ж просто “Boo!!”

Свято закінчилось, проте залишились приємні спогади та мегабайти фотографій, насолоджуймось!

 P.S.Booooooooo!!!

language school курси іноземних мов, англійська, курси англійської

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector