Postcrossing

з Роксоланою Нехай

Згадайте, коли ви в останній раз діставали зі своєї поштової скриньки що-небудь, окрім рекламних газет та квитанцій про оплату комунальних послуг? А можете сказати, коли клеїли марки на конверт, писали листи і відправляли їх поштою? Швидше за все, давно.direct-mail-statistics-9528143

Хоч зараз ми живемо у світі новітній технологій, наприклад :   Skype, IСQ , які дозволяють нам контактувати будь-з ким і будь-де, але серед нас знайдуться люди які люблять справжні відкритки та листи, до того ж люблять не отримувати, а відсилати їх.

Оскільки подорожувати та дізнаватись про нові культури – це  стиль мого життя ,  я вирішила завжди   “подорожувати країнами світу”, навіть якщо  я перебуваю вдома чи на роботі. Наблизитись до цієї  мети допоміг мені Postcrossing

postcards1-6152060Посткроссінг — це обмін листівками і марками між людьми, незалежно від місця їх проживання, статі, віку, раси та релігії. Якщо ви відправили листівку, то обов’язково отримаєте натомість листівку від посткроссера з будь-якої точки Землі. А ось звідки і від кого буде ця листівка-до останньої хвилини залишається сюрпризом, дізнатися про це ви зможете тільки тоді, коли дістанете листівку зі своєї поштової скриньки. Придумав і втілив проект у життя Paulo Magalhães з Португалії. Він запустив Посткроссінг в життя у 1995 році. В даний час на сайті зареєстровано більше ста тисяч користувачів, надіслано понад дві з половиною мільйонів листівок. За рейтингом відправлених листівок на першому місці Фінляндія, на другому — США, на третьому – Німеччина.    

           Що дасть  Вам Postcrossing?! У першу чергу — позитивні емоції, яких не так вже й багато ми можемо отримати протягом дня. Потім — розкіш людського спілкування. Ви можете не просто обмінятися листівками, але і подружитися з людиною близьких інтересів з іншої країни. Є навіть пара, він — з Німеччини, вона — з Фінляндії, яка, завдяки посткроссінгу, одружилася і тепер вони відправляють листівки з однієї адреси.

 Подорожуйте та пізнавайте світ навіть якщо у вас на це немає часу!!!

http://www.postcrossing.com/

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector