Навчання в групі чи індивідуально?

Статті: Навчання в групі чи індивідуально?

Напевно, кожна людина, що вивчає або тільки збирається вивчати англійську мову, задається питанням: як краще вчити англійську? Індивідуально або в групі? Адже успіх у вивченні іноземної мови залежить від багатьох факторів, в тому числі і від формату занять. Складність цього вибору також полягає в тому, що є свої плюси і мінуси, як і у індивідуальних, так і групових занять.

При індивідуальних заняттях англійською мовою, як правило, є можливість коригувати графік занять: обирати більш зручний час і тривалість, скасовувати або переносити заняття при виникненні будь-яких непередбачених обставин. Крім того, займаючись з викладачем індивідуально, можна обговорити заздалегідь або вже в процесі занять ті теми, яким ви б хотіли приділити більше уваги. Також індивідуальне навчання передбачає, що вся увага викладача сконцентрована на одному учневі.

Але давайте розглянемо переваги навчання у групі:

  • З погляду розвитку комунікативних навичок, індивідуальне навчання може програвати груповому. Мова – це в першу чергу засіб спілкування, тому в групі процес освоєння саме розмовної частини піде швидше. Адже ви не звикаєте тільки до одного співрозмовника – вчитель, який знає англійську краще і може зрозуміти вас з півслова, вам необхідно взаємодіяти і з іншими учасниками діалогу, рівними з вами за рівнем володіння мовою.  
  • В групі ви завжди знайдете друзів,і зможете не лише проводити час навчаючись,а й за чашечкою кави десь аут.
  • У групі ви маєте можливість практикувати різні види діяльності(робота в парах,групах,командні ігри) і вам ніколи скучно не буде.
  • Також групові заняття оптимальніші по ціні,оскільки в групі декілька чоловік і оплата за курс дешевша, ніж окремо за кожне індивідуальне заняття.
  • .Під час групових занять завжди купа people і ви можете поспілкуватися і познайомитися не лише зі своїми групами.
  • Також у групових занять наявні різні клуби,де ви також зможете поділитися ідеями з однодумцями.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector