Ласкаво просимо в сучасну школу іноземних мов «LifeStyle» — LifeStyle

Ви дозволите запропонувати вам чашечку англійської? Може, шматочок граматики або ще краще смачну порцію лексики, приправлену герундієм та з легким ароматом prepositions. Вам обов’язково сподобається. Або ж може підемо разом… скажімо, на заняття, приємно і незабутньо проведемо час – трохи відео, аудіотекстів, разом почитаємо та поспілкуємось про неправильні дієслова….         Ви не проти? Що ж, давайте знайомитись ближче.

        Ми – школа іноземних мов «LifeStyle». Маємо для вас пропозицію, від якої… що ж, самі переконаєтесь! Починаючи з 6 лютого запрошуємо вас на новий навчальний семестр. Пропонуємо зустрічатись двічі на тиждень на базових заняттях, а також брати активну участь в «LifeStyle Club» та зустрічах з носієм англійської мови. Ми не тільки робитимемо граматичні вправи, але й будемо багато спілкуватись, слухати живу, розмовну мову, читати актуальні статті. Давайте мислити англійською мовою та постійно її вдосконалювати!

        Вам цікаво оцінити свій рівень знань? Приходьте до нас на безкоштовне тестування та пробне заняття, дізнайтесь – із якого рівня вам варто стартувати. Ми пропонуємо навчання у невеликих групах в зручний для вас час. Навчальні рівні – від початкового, Elementary,  до Advanced. Ви ще вагаєтесь? А як вам пропозиція не просто вчитись та здобувати знання, а цікаво проводити час в гарній компанії друзів. Адже це не лише англійська, це наш life style. Ми переступаємо поріг школи та налаштовуємось на fun і позитивний настрій. Так, ми багато працюємо, вчимось та вдосконалюємось. Однак ми завжди готові влаштувати яскраву party, пожартувати, придумати щось цікавеньке і просто радіти від того, що ми зустрічаємось разом щотижня.        Тож, запрошуємо вас! Welcome і до зустрічі!

хохо regular_smile-3426949

Ваш «LifeStyle»

P.S. Приходьте до нас разом з другом та отримайте 5% знижки за семестр навчання, приведіть 19 друзів, навчайтесь безкоштовно.  Для  всіх студентів, які навчались в осінньому семестрі, знижка       5 % Разом веселіше!angel_smile-5884707

language school курси іноземних мов, англійська, курси англійської

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector