Курси англійської мови — Back to School

Новини: Курси англійської мови — Back to School

   Знаєте, канікули мають один мінус… Рано чи пізно вони закінчуються regular_smile-8307072 І тоді ми з вами згадуємо, що, здається, вчимо англійську і що час би вже повертатись до занять, підручників, grammar та speaking, налаштовуватись на правильний pronunciation… Але ж як?.. вдома ще не розібрана ялинка, і ще так смачно пахне кутя з пампушками!

   Але англійська мова – принципова панянка і довго чекати не любить, ще трішки  відпочинку і прощавайте граматика та словниковий запас. We speak English, but a little bit. wink_smile-2103354

Звичайно, не все так погано, якщо ми добре працювали впродовж семестру. Знань так просто не позбудешся, навіть якби було бажання. Щось тай залишилось. До речі, про цей ж самий семестр, він ще не закінчився, як можливо дехто подумав, а, навпаки, активно продовжується, попереду у нас ще нові зустрічі та підсумкові іспити.
    Тож, користуючись нагодою, запрошуємо ще раз всіх на заняття – від сьогодні, 16 січня, згідно з попереднім розкладом.
    Як налаштуватись на навчання? Що ж, основну роль звичайно грає самомотивація, адже мабуть головне знати для самого себе, чому ми вчимось, де ми використаємо свої знання. Звичайно, такі факти, що англійська – одна з мов міжнародного спілкування, має один із найширших словниковий запас (Оксфордський Словник Англійської мови нараховує близько 600 000 слів), нею володіє півсвіту і найбільша кількість людей саме її вчить як першу іноземну, – теж про дещо таки свідчить!
 

   Тому, let’s study English! Good luck!

P.s. До речі, найдовше слово в англійській мові – pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis. (Має 45 літер, перекладається як «силікоз» — захворювання людини, викликане тривалим вдиханням пилу, що містить вільний діоксид кремнію. Що це таке, запитуйте у родичів чи знайомих, які живуть неподалік від Червонограда, про це багато розкажуть шахтарі, які добувають вугілля на-гора).
 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector