International Student

Новини: International Student

Вчися, студент!!!

Знайома фраза? Авжеж, скільки ми разів це чули! У школі – вчися, в універі – вчись. Гризи граніт науки, здобувай знання і пластикове посвідчення своїх мук – атестат чи диплом. Було ще навіть в школі свідоцтво про отримання середньої освіти. Кажуть, його видавали двієчникам замість атестату. Але хто коли його бачив? Тягнули ж всіх до трієчки, хай навіть з кілометровим мінусом regular_smile-6672312.

Із року в рік всі монотонно повторюють —  знання на плечах не носять, та й по одежі лише зустрічають. Альмаматр наук – установа серйозна і диплом за просто так не отримаєш. Однак є один день, про який пам’ятають всі. День, коли забуваєш про сесії, модулі та іспити. Коли кожен знає, що сьогодні – він головний. Адже сьогодні… День студента! А значить час святкувати!

Можна, звичайно, просидіти весь вечір в соціальних мережах, подивитись один-два фільми, але тільки не 17 листопада! Як саме його провести? Що ж, студенти народ не дуже багатий, зате вигадливий. Можна зібратись всім разом і прогуляти всю ніч аж до ранку, і яка різниця, що надворі мінус п’ять? Або вкотре полізти на Високий замок і співати «Ой під львівським замко-о-ом старий дуб стої-і-і-іть…». Або на дискотеку, адже саме в цей день найкращі вечірки, конкурси та забави, а ще гарні знижки для всього студентського народу.

Проте найкращі гулянки відбуваються в студентському лігві, території, де можна заснути лицем в салаті (хоча звідки салати? Максимум – домашні закрутки!), де надранок просипаєшся вимащеним зубною пастою, а води ж нема. :-) Де вхід по перепустках, але якщо сьогодні чергує знайома комендантша… все можна вирішити! Звичайно, це все про гуртожиток. Не важливо навіть, чи ти там живеш, головне присутність. Тому обов’язково в День студента збираються всі разом, причому не помічають, як 20 людей поміщається в стандартну «двійку» два на три метри J

А вперше, до речі, це свято було відзначено в Лондоні Міжнародною Радою Студентів ще в1941 році. І це ж минуле століття, навіть тисячоліття! Скільки поколінь наших бабусів та дідусів, батьків святкували День студента. І вони так, як ми збирались, співали пісень під гітару та гордились тим, хто вони є.

Хтось може й скаже: «А що тут святкувати? Вчишся – то й вчися». Але не вірте, це просто вам заздрять. J  Адже саме коли ти студент, ти можеш все. Усі шляхи відкриті, і всі можливості твої, тільки не паси задніх та хапай свою удачу. Ще вчора ти, можливо, був школярем. Що буде завтра – також поки не відомо. Але сьогодні це не головне, сьогодні святкуй, живи на повну. Бо це твій день, тримайся місто!

Very serious test: Чи варто тобі сьогодні святкувати?

1.      А ти горланив коли-небудь у вікно: «Халява, прилинь-прилинь!!»?

2.      Клав заліковку під подушку перед іспитом?

3.      До тебе заходили позичати цукор, картоплю, олію або впринципі що-небудь їстівне?

4.      Знаєш тисячу і один спосіб заховати шпаргалку?

5.      Вмієш дивитись невинними очима і розказувати, чому от саме це питання трошки забув?

6.      Трамвай – твій улюблений вид транспорту?

7.      Екзамен для тебе завжди свято?

Якщо на більшість з цих питань ти відповідаєш ствердно, знай – сьогодні тій день! Відривайся від монітору та гайда святкувати!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector