інші мови

Italiano, Deutsch, Español,  – шикуємося, не затримуємо чергу!

У світі стільки всього непізнаного, захоплюючого! Цікаво дізнатись кількість людей, які спілкуються різними мовами? Звичайно, точне число важко назвати, однак дослідники з  EnglishEnglish.com визначили: китайською – 880 млн., англійською – 370 млн., іспанською – 300 млн., арабською – 174 млн., португальською – 170 млн., російською – 170 млн., німецькою – 98 млн., французькою – 75 млн. людей.

foreign-languages-9596413

 «LifeStyle» ніколи не зупиняється на досягнутому і розширює горизонти! Саме тому ми раді повідомити всім-всім, що з 6 лютого в мовній школі «LifeStyle» розпочинається навчальний семестр курсів італійської, іспанської, німецької мов.

Вже традиційно, пропонуємо навчатись в зручний для Вас час, у невеликих групах, по 1,5 год. двічі на тиждень. Запрошуємо усіх протестувати свій рівень знань, а також безкоштовно відвідати пробне заняття!

Ми розпочинаємо навчання із початкових рівнів, тому обов’язково приходьте, навіть якщо не знаєте, як виглядає іспанський чи італійський. Головне – бажання навчатись, ставити перед собою мету та йти до неї. А ми обіцяємо, що ця подорож буде приємною, інтенсивною і обов’язково вам сподобається.

·        Набір розпочато!!!

·        Графік роботи під час набору (з 15.08 по 16.09) з 11.00 — 20.00

·        Початок семестру 11 вересня

·        Тривалість семестру 4 місяці

·        Вартість навчання 3100 грн./семестр

Запрошуємо усіх бажаючих!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector