demo_class

      Ви дозволите запропонувати вам чашечку англійської? Може, шматочок граматики або ще краще смачну порцію лексики, 1283705563_max_cups-3247867приправлену герундієм та з легким ароматом prepositions. Вам обов’язково сподобається. Або ж може підемо разом… скажімо, на заняття, приємно і незабутньо проведемо час – трохи відео, аудіотекстів, разом почитаємо та поспілкуємось про неправильні дієслова….

Ви не проти? Що ж, давайте знайомитись ближче.

Ми – школа іноземних мов «LifeStyle». Маємо для вас пропозицію, від якої… що ж, самі переконаєтесь! Починаючи з 6 лютого запрошуємо вас на новий навчальний семестр. Пропонуємо зустрічатись двічі на тиждень на базових заняттях, а також брати активну участь в «LifeStyle Club» та зустрічах з носієм англійської мови. Ми не тільки робитимемо граматичні вправи, але й будемо багато спілкуватись, слухати живу, розмовну мову, читати актуальні статті. Давайте мислити англійською мовою та постійно її вдосконалювати!

test20your20english20level20for20free-9940769Вам цікаво оцінити свій рівень знань? Приходьте до нас на безкоштовне тестування та пробне заняття, дізнайтесь – із якого рівня вам варто стартувати. Ми пропонуємо навчання у невеликих групах в зручний для вас час. Навчальні рівні – від початкового, Elementary,  до Advanced.

Ви ще вагаєтесь? А як вам пропозиція не просто вчитись та здобувати знання, а цікаво проводити час в гарній компанії друзів. Адже це не лише англійська, це наш life style. Ми переступаємо поріг школи та налаштовуємось на fun і позитивний настрій. Так, ми багато працюємо, вчимось та вдосконалюємось. Однак ми завжди готові влаштувати яскраву party, пожартувати, придумати щось цікавеньке і просто радіти від того, що ми зустрічаємось разом щотижня.

Тож, запрошуємо вас! Welcome і до зустрічі!

хохо wink_smile-6366033

Ваш «LifeStyle»

P.S. Приходьте до нас разом з другом та отримайте 5% знижки за семестр навчання. Разом веселіше!

англійська для студентів, дітей, підлітків, інші мови

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector