April Fools

crazyhatday-7012373Надто довірливі? А дарма, адже скоро наближається день, у який нікому довіряти не можна, навіть розкладу поїздів чи місцевим новинам.  Розведуть, як «Юпі» на літр води. Проте не варто ображатись чи брати близько до серця. Це просто веселий день, який добавляє усім жителям планети трохи радості, оптимізму, підбадьорює та дозволяє покепкути навіть із найсерйознішого боса чи неприступної ділової ковба, леді тобто regular_smile-6074841.То що, давайте веселитись разом! Ми ж не пропустимо такої гарної нагоди, чи не так?

Саме тому запрошуємо всіх на нашу грандіозну вечірку – «Hat party»!

Місце проведення – Ваш «LifeStyle»

День – п’ятниця, 30.03.2012

Час – 18:00

Чому капелюшки? – тому що це стильно, красиво і дозволяє розгулятись польоту фантазії. Чорні, кольорові, зроблені своїми руками чи придбані у магазині, проявіть свою фантазію та приходьте у найстильнішому капелюшку!

Ми не жартуємо – буде дуже весело. regular_smile-6074841 Гарантуємо Вам веселу party, як завжди багато позитиву, чимало сюрпризів та жартів.

Що брати з собою? – капелюшок та гарний настрій. І обов’язково попередьте наших чарівних адміністраторів про те, що ви прийдете. Занесемо вас у список. Не чорний, просто список, чесно wink_smile-8691837.

poissondavril2-2320430Загалом день 1 квітня святкують у багатьох країнах, зокрема США,  Німеччині, Великобританії, Росії, Франції та Скандинавії. В одних країнах 1 квітня називають Днем сміху, в інших — Днем дурня.  У цей день ніхто не застрахований від розіграшів, кожен хоче пожартувати, і посміхаються навіть найсерйозніші люди. А якщо 1 квітня вам пощастить побувати у Франції, будьте обережними і заглядайте час від часу за свою спину. Адже у французів є традиція вішати за спини нічого не підозрюючи перехожих паперову рибку. А День  сміху має назву  Poisson d’Avril («квітнева  риба»). Не попадіться на гачок regular_smile-6074841

1 квітня жартують усі, і навіть найсерйозніші установи організовують розіграші, в які вірять сотні людей. У 1957 році компанія ВВС показала в ефірі однієї із своїх програм сюжет про фермерів, які збирали з дерев свіже спагеті. Коментатор зазначив, що того року спагеті вродилось на славу, зважаючи на м’яку зиму. Після репортажу на ВВС дзвонили приголомшені глядачі, які запитували, як виростити спагеті в домашніх умовах і де взяти саджанці. Наївні regular_smile-6074841

У 1968 році, коли телебачення було ще чорно-білим, Швецьке TV дало своїм глядачам цінну пораду про те, як зробити зображення кольоровим. Все, начебто, було дуже просто. Для цього на екран телевізора необхідно було натягнути капронову панчішку. Телеведучий демонстрував процес поетапно. Прекрасний метод 

А не так давно, у 2000 році, в ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що 1 квітня відбудеться квітневий Парад дурнів, який стартуватиме з 59-ї вулиці до П’ятої авеню. Згідно з прес-релізом, в параді повинні брати участь платформи на колесах, як під час карнавалів. Представники різних телекомпаній, і CNN зокрема зрозуміли, що їх розіграли, коли вони прибули на місце початку параду і побачили, що жодних приготувань там не було. І, очевидно, інших, окрім них, учасників параду також regular_smile-6074841.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector