Англійська для Бізнесу. Вибираємо методику.

Статті: Англійська для Бізнесу. Вибираємо методику.

У вченні ділової англійської корисно використовувати статті з «Economist» і «Financial Times». Краще всього вибирати ті, які цікаві і корисні тому, що виучуються. І важлива складова вчення – це процес їх обговорення. Також корисно проводити ролеві ігри: імітацію переговорів, ділових зустрічей і телефонних розмов.

При вивченні англійської для бізнесу успішно використовують методику Case Study, яка, з’явившись у Франції ще в 1829 році для досліджень у сфері соціології, була запозичена Гарвардською школою бізнесу. Суть методики в тому, щоб на прикладі конкретного бізнесу розглянути певне питання, і написати свій звіт за підсумками «ділової зустрічі». Таким чином, імітується реальна ситуація і успішно відпрацьовуються практичні навики.

В цілому заняття діловою англійською – це не лише вчення мови, але і своєрідний процес, що володіє «доданою вартістю». При цьому має місце паралельна базова бізнес-освіта. Ви не лише вивчаєте англійські еквіваленти фраз, але також отримуєте нові знання з певної області або освоюєте цю тематику більш глибоко.

Багато людей, що стоять перед вибором ділового курсу, цікавляться питанням спеціалізації. У посібниках пропонуються різні теми: маркетинг, менеджмент фінанси, реклама. На початку вчення рекомендується проходити всі бізнес-аспекти, незалежно від Вашої спеціалізації. При цьому йде вивчення базових процесів, які з позиції лінгвістики представлені різними кліше і граматичними конструкціями, що дуже корисно.

Незрідка у студентів виникають питання щодо виправданості ведення вчення носієм мови. До цього потрібно підходити з обережністю, оскільки завдання викладача – не просто переводити слова і фрази, але також уміти пояснювати матеріал у всіх подробицях і наводити приклади.  Особливо, вибираючи вид вивчення англійської мови онлайн, багато хто думає, що краще буде займатися з носієм, адже він дійсно добре говорить на англійській, але носії мови зазвичай не володіють предметом, і студенти з низьким рівнем знання англійської не в силах зрозуміти суть явищ на цій мові.

Чи плануєте Ви вивчення бізнес-мови, чи прагнете підвищити свій рівень, або вже маєте певні навики ділового спілкування, у будь-якому випадку вчення англійської для бізнесу сприятиме Вашому просуванню по кар’єрних сходах і успіху в справах. Вибирайте хорошого викладача і досягайте успіхів в бізнесі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector