6 простих правил як легко вивчити англійську (особиста порад

Статті: 6 простих правил як легко вивчити англійську (особиста порад

viuchit-angliyskiy-6058662

Після школи моя англійська була на нульовому рівні: я знав лише «ай лайк» і «хеллоу». Зараз мені очевидна проблема: нас карали за помилки! Більше того клас насміхався наді мною, коли я допускав помилку, більш просунуті учні постійно відпускали сатиричні жарти з приводу мого акценту, а вчитель ставив незадовільні оцінки. Всі ці фактори породжували бажання розмовляти на зарубіжній мові якомога менше. Але саме ця закритість — головний ворог навчання. З 5-го класу середньої школи до 3-го курсу університету моя англійська залишалася на тому ж нижчому рівні, а мені так хотілося просто заговорити з іноземцями на вулицях рідного Львова! Замість цього, я лише посміхався їм, на цьому наша комунікація закінчувалася. На третьому курсі я почав подорожувати спочатку по студентським програмах, потім самостійно. Пригадується самий перший досвід спілкування. Я спробував розповісти про себе і допускав безліч помилок: не ставив прийменники, невірно застосовував часи і все це під соусом «хард юкрейніан акцент». Що сталося далі? Що відбулося, коли хлопці з інших країн почули мою мову? Замість привичних жартів, вони спробували мене зрозуміти! Просто просили: скажи інакше, поясни нам, що ти хочеш сказати! Тоді я зрозумів, що втрачав.

За перший рік мої знання англійської покращилися в десятки разів! Я став розуміти! Розуміти більшу частину того, що мені говорять. Скільки ж було емоцій. Це новий світ!

Ось головні поради як швидко вивчити англійську, щоб легко розмовляти і не бентежитися:

1) Вчіть смислові слова, зокрема, дієслова 2) Перестаньте соромитись своїх помилок. По набору слів вас точно зрозуміють, а от з грамотними пропозиціями, але зі скупим словниковим запасом, ви відчуєте свою беззахисність. 4) Дивіться улюблені серіали і фільми англійською! Намагайтеся розуміти спочатку з субтитрами, а потім і без. Не прагніть перекладати кожне слово — розумійте загальний зміст 5) Практикуйтеся! Оточіть себе цікавими людьми, які не говорять по-українськи (міжнародні організації, спільноти в інтернеті, наприклад безкоштовний чат Verbling

6) І, звичайно ж, подорожуйте!

Які плюси знання англійської мови?

+ Ви можете розуміти не тільки 300 мільйонів чоловік з Європи, а більше 5 мільярдів цікавих людей з усієї планети! + Ви будете подорожувати і пізнавати світ без кордонів і страхів загубитися + Ви зможете дивитися фільми оригінальною мовою (адже оригінальна інтонація — це головне в фільмі) + Ви зможете вести міжнародний бізнес

+ Ви зможете заводити друзів по всьому світу!

Більше того: пізнавання мови змушує мозок ретельно працювати, адже мозок також як і все тіло потребує постійної зарядки.

Це також легко і захоплююче, як читати книгу! Просто зроби перший крок. Сьогодні. Побачиш — твоє життя зміниться!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector