10 серіалів для вивчення англійської

Статті: 10 серіалів для вивчення англійської

В сучасному світі існує тенденція поєдувати усе корисне з цікавим.

Вивчення англійської не виключення. 

Пропонуємо список з 10 сучасних, цікавих,веселих серіалів, переглядаючи які ви опануєте NewLexical Minimum та наберетесь Speech Fluency.

1. London Central

Цей серіал буде ідеальним варіантом для тих, хто тільки приступив до вивчення мови. Історія розповідає про студентів з різних країн, які приїхали до Лондона по програмі обміну. Проста лексика, але цікавий сюжет не дадуть Вам заскучати.

    new-headway-8785196

2. Friends

Друзі – один з найкращих серіалів у світі і для розваги, і для вивчення англійської мови.  Прості діалоги, дружня атмосфера, смішні жарти, багато афоризмів, ідіом та сленгових виразів покажуть Вам повсякденне життя американців.

 160125-news-matthew-perry-6745603

3. Misfits

Серіал розповідає історію п’ятьох людей, які відбувають покарання на виправних роботах. Після удару блискавки в кожного з них появляються надможливості. Прості діалоги, ненормативна та повсякденна лексика покажуть Вам як спілкуються люди різних верств суспільства та різного виховання.

        misfits_series_1-7255963

4. Sex and the City

Мало хто не чув про цей культовий серіал. Чотири найкращі подруги, одне велике місто. Мова героїнь досить проста, немає складної незрозумілої термінології.  Багато фраз, які запам’ятаються Вам на все життя. Сюжетні лінії розповідають про актуальні проблеми в дружбі, стосунках, сім’ї та на роботі.

          00-holding-sex-and-the-city-4979414

5. How I met your mother

Головний герой розповідає своїм дітям, як він зустрів їхню маму, заодно розказавши про всі події, які відбулися з ним і його найкращими друзями за 20 років. Все, що відбувається, він коментує за кадром, тим самим допомагаючи людям, для яких англійська не рідна мова.

o-how-i-met-your-mother-facebook-1039251

6. Ugly Betty

Серіал про дівчину, яка дуже розумна та цілеспрямована, але через свій зовнішній вигляд зовсім не вписується в колектив редакції модного журналу. Для тих, хто вивчає англійську буде приємним бонусом те, що для Бетті – англійська також не рідна мова.  Серіал допоможе вам освоїтися в ще одній специфічній лексиці, пов’язаній з модою, стилем і видавничою діяльністю.

america-ferrera

7. Gossip Girl

Серіал, який розповідає про життя еліти Манхеттена, яке повне таємниць, інтриг та скандалів. Кожна серія починається та закінчується коментарем Пліткарки, так що якщо Ви щось пропустили, вона Вам все ще раз пояснить.

  1467754681-entertainment-2015-10-blair-serena-gossip-girl-main-3380871

8.Desperate Housewives

Як не дивно, «Відчайдушні домогосподарки» є одним з найкращих серіалів для вивчення англійської мови. Розмовна мова, повна сленгу та ідіом, звучить дуже органічно на вулиці Вістерія Лейн. Події відбуваються як в будинках, так і поза їх межами, тому контекст  розмови завжди змінюється з формального в неформальний, тим самим міняючи лексику і манеру говорити.

     071104_terihatcher_hmed_4p_grid-6x2-2181601

9.Glee

Серіал-мюзикл, який нікого не залишить байдужим. Тут підняті найбільші проблеми, які можуть зустрітися в сучасному суспільстві: рання вагітність, толерантність до людей з обмеженими здібностями, нетрадиційна орієнтація, знущання над слабшими та пошук себе. 

    glee-cast-2-800-6262163

10. Dr. House

Серіал про геніального лікаря значно поширить ваш словниковий запас, поповнивши його не тільки медичними термінами, а й цікавими жартами в стилі Хауза.  

dr-house-quote-hd-wallpaper-3844818

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector