Як зануритися в мовне середовище, не виходячи з дому?

Багато хто скаржиться на те, що, незважаючи на гарне знання граматики і досить високий словниковий запас, вони стикаються з так званим мовним бар’єром, коли висловити свої думки англійською, при цьому сказавши їх правильно з точки зору граматики, виявляється не так вже й легко. Проблема ще посилюється тим, що й саму мову носіїв теж важко сприймати на слух. І ось тоді багато хто починає нарікати на те, що їм не вистачає занурення в мовне середовище, що, мовляв, от якби жити в англомовних країнах, то так… результат буде, а так ні. Невже, насправді, щоб розуміти і говорити іноземною мовою, потрібно жити закордоном? Давайте розберемося разом з цією проблемою і знайдемо рішення.

14-6415448

У першу чергу, слід розібратися, що таке мовне середовище. А це, по суті, коли практично цілий день тебе оточує іноземна мова, будь то на вулиці, по радіо, по телевізору; це, коли тебе оточують книги, газети англійською мовою, вивіски, нарешті. І, найголовніше, це коли ти змушений (саме змушений ) говорити іноземною мовою кожен день, тому що, інакше, ти не зможеш елементарно дізнатися дорогу до будинку,  якщо заблукав, а що вже говорити, якщо ти захочеш завести там друзів.

Таким чином, вже можна виділити складові мовного середовища: слухати повсюдно іноземну мову, читати тексти іноземною мовою, говорити з носіями. А тепер поміркуйте самі, невже слухати, читати і говорити англійською мовою Ви можете тільки в Англії чи Америці? Невже Ви самі не можете спроектувати ситуацію знаходження закордоном?

Можете, причому дуже легко. Наприклад, коли Ви хочете дізнатися, що відбувається у світі, читайте не наші газети або сайти українською мовою, а відкрийте англомовні сайти, або, якщо у Вас є супутникове телебачення, то дивіться і слухайте новини по закордонних каналах, а якщо ні, то обов’язково встановіть супутникову тарілку ( або дивіться в Інтернеті онлайн передачі). У машині по дорозі на роботу слухайте ту радіохвилю, де крутять зарубіжні хіти, та не просто слухайте, а намагайтеся вникати в кожне слово і розуміти, про що там співається. А свої улюблені фільми та серіали дивіться англійською (можна навіть з українськими субтитрами по початку ).

Все звучить просто чудово, але, скажіть Ви, а де ж головний « атрибут » мовного середовища — носії мови?

Друзі, XXI століття нам дав Інтернет, який не тільки, як було сказано вище, допоможе Вам читати і слухати все англійською мовою, але і спілкуватися з носіями мови по Cкайпу. А ті, хто хоче саме вчити англійську з професійними носіями мови (а не просто спілкуватися з друзями за інтересами), можуть спробувати онлайн заняття англійською мовою. Наприклад, онлайн школи англійської мови пропонують заняття, як з україномовними викладачами, так і з носіями мови за доступними цінами, а якщо Ви поки не довіряєте онлайн навчання, то можете пройти безкоштовний пробний урок і все побачити своїми очима.

XXI століття дало нам Інтернет, а Інтернет дав багато можливостей, яких не було кілька років тому, тому, використовуючи його правильно, можна освоїти англійську в найкоротші терміни! А англійська по Скайпу — відмінна можливість зануритися в мовне середовище, не виходячи з дому!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector