Як вивчати італійську по глянсових журналах?

Статті: Як вивчати італійську по глянсових журналах?

  Як вивчати італійську по глянсових журналах? Виявилось, що багато хто не розуміє, чим корисне читання журналів на італійській (або будь-якій іншій мові).

Читання журналів на іноземній мові приносить дуже велику користь — оскільки ви спочатку не сприймаєте читання журналів як учбовий процес, ви розслаблені і легко сприймаєте інформацію.

Чим корисні італійські журнали?

Ви вже знаєте, що такі популярні журнали як Космо (Cosmopolitan), Vogue, Marice Claire і інші – виходять в багатьох країнах і випускаються на різних мовах.
Тим самим, читаючи журнали на іноземній мові ( у нашому випадку на італійській) ви уб’єте двох зайців: будете в курсі всіх модних подій (якщо вас цікавить мода), відповідно в курсі всіх новинок (якщо вас цікавить техніка) і т.п. а заразом істотно поповните свій словниковий запас.

Оскільки ви читатимете саме те, що вам цікаво (для жінок косметика, мода і інше) для чоловіків – машини, техніка… – таким чином нові італійські слова перейдуть у вас в активний запас – ви їх добре запам’ятаєте і з кожним разом читати журнали і пресу вам буде легше і легше.

Італійські журнали для початківців
Існують також спеціальні  учбові журнали, які адресовані різним рівням, але велика частина звичайно ж початкуючим. Такі журнали зазвичай беруть з глянсових журналів статті і замітки, трохи їх адаптують і додають ще і вокабуляр, щоб  вам не довелося додатково заглядати в свій словник.

Чи зможуть читати журнали на італійській мові початківці? Звичайно! Обов’язково старайтеся! Найбільший плюс в читанні журналів- це велика кількість картинок!

На початковому етапі переглядайте навіть рекламу – наприклад, ви бачите рекламу туші, тут же буде і підпис «туш подовжує», відразу ж ви вивчите і декілька хороших прикметників – стійка, чорна, прекрасна, і ін. Якщо ви проглянете декілька рекламних сторінок лише туші в одному журналі (а реклами в таких журналах зазвичай дуже багато) – то ви відразу ж краще зрозумієте наступну, і ще краще наступну – таким чином картинка+ невелика кількість слів дадуть прекрасний результат.

Будь-який модний журнал і навіть невеликий словник – це відмінний підручник під назвою «Італійська для початківців», який, до речі, ви можете викачати безкоштовно будь-де.

Не хвилюйтеся! Складних текстів в таких журналах особливо не буває – прості короткі тексти, що супроводяться картинками. Головне не лінуйтеся і пробуйте!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector