Як студенту вивчити англійську безкоштовно

Існують головні критерії відбору студентів : Знання англійської мови. При цьому у вас повинен бути базовий, розмовний рівень.
    Ви повинні вчитися на денному відділенні з першого по четвертий курс в українських вузах.
    Цілеспрямованість.
    Успішність.

Якщо ви підходите під ці критерії, то можна збирати документи, причому це найкраще робити ще взимку.

Ось список документів, які ви повинні зібрати : закордонний паспорт
    студентський квиток
    Довідка з Вузу, що підтверджує, що ви вчитеся на денному відділенні, залікова книжка

Щоб отримати американську візу вам потрібно мати запрошення на роботу від роботодавця.

При цьому існує 2-3 способи отримання запрошення: Ви можете довірити пошук роботи фірмі, яка займається оформленням вашої поїздки.
    Можете шукати роботу через Інтернет самостійно.
    Можете зустрітися з роботодавцем з Америки в Києві чи в іншому місті на ярмарку вакансій, але для цього вас повинна супроводжувати удача.

Якщо робота знайдена, з документами все гаразд, витрати сплачені, залишилося тільки пройти співбесіду в посольстві США. Тут головне не боятися і проявити інтерес. Коли отримаєте візу, покладіть її в закордонний паспорт, тому що вам ще потрібно буде купувати квиток на літак.

Питання, пов’язані з житлом.

Такі питання ви повинні вирішувати заздалегідь, тобто до приїзду в Америку. Постарайтеся відразу знайти попутників і разом з ними зняти хоча б кімнату. Це буде коштувати близько 1000 доларів залежно від міста.

Тепер поговоримо про гроші. Ви для них сюди і їдете. Так от гроші в Америці можна заробити, маючи везіння і наполегливість. У годину ви будете заробляти близько 8 доларів. Ви можете працювати як офіціантом, так і консультантом в магазині. Напрями найрізноманітніші. Але все ж офіціанти заробляють більше завдяки чайовим. Приготуйтеся до конкуренції у вигляді молодих людей ірландського, американського і мексиканського походження. Головне трудитися, тоді ви окупите витрати і відпочинете на славу. Намагайтеся і у вас все вийде.

Щоб їхати в іншу країну, потрібно володіти англійською досить добре. Ви повинні вміти запитати, як потрапити в потрібне місце, обговорити умови роботи, рівень оплати та й просто поговорити з співробітниками. І пам’ятайте, що ви їдете в США, щоб покращити свою англійську, а щоб її покращити, потрібно мати хоча б базові навички мови. Їх отримати досить просто, потрібно тільки знати, як вчити мову і за якою методикою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector