Як себе налаштувати на вивчення англійської?

Статті: Як себе налаштувати на вивчення англійської?

Як себе налаштувати на вивчення англійської?

 u5xdstjiqk82-9796013  На початку кожної пори року, чи то осені чи весни, кожен третій з нас ставить собі за мету  вивчити  іноземну  мову (foreign language). Як би сумно це не звучало, але  запалу (enthusiasm) вистачає лишень на кілька приватних занять з викладачем або пробне заняття на курсах. Давайте спробуємо розібратися у чому ж справа і як саме налаштувати себе на вивчення англійської мови.   Спершу, вам потрібно зрозуміти для чого вам мова:чи ви збираєтесь жити в іншій країні і спілкуватися мовою у суспільстві, або ви  шукач пригод (adventurer) і любите багато подорожувати, а можливо ваша професія вимагає знань іноземної мови, зустрічала я й таких людей, які прагнуть декламувати вірші (recite poems) Байрона мовою оригіналу). Одне залишається незмінним – успішність (progress) вивчення мови залежить від поставленого вами завдання і вашої особистої налаштованості.

  pronunciation2052-1310698 Багато людей заводять себе у глухий кут (deadlock)vbpqeycidzy-4411026, ставлячи собі за мету (set a goal)вільно спілкуватися англійською і писати без єдиної помилки, проте (however) цього не вміють навіть носії мови (native speakers)! Не вірите? Пригадайте коли ви востаннє виголошували промову (make a speech) перед великою аудиторією або писали статтю? Ну як? Ось і я про те ж!

    Наступний інгредієнт у вивченні другої мови є знання необхідної кількості слів. Є люди, які наївно вважають, що кілька сотень заучених слів та фраз допоможуть їм осягнути мову на «побутовому рівні».Але ж подумайте, ми з вами не роботи щоб використовувати одні і ті ж фрази в однакових ситуаціях! Послухайте будь-який живий діалог-там і про книги, і про кіно, і про вчорашній похід на дискотеку, згадайте себе-про що ми тільки не розмовляємо! І моя вам порада-запасіться терпінням (patience) у вивченні принаймні десяти нових слів кожного дня і старайтея зробити свій пасивний вокабуляр максимально активним!

      Існує таке поняття як “мовний бар’єр” (language barrier), з яким, якщо ви вчите англійськуdon_t_panic_button1-2673593 чи будь-яку іншу мову, ви вже стикалися. Найчастіше такий стан виникає, через те що людина відчуває психологічний дискомфорт і боїться говорити, особливо, це спостерігається у навчанні в групах. Людина мучить себе питаннями: «А якщо я скажу неправильно, раптом хто-небудь засміється?» Як правило, такі люди ніколи не заговорять. Спитаєте яке вирішення цієї проблеми? Дуже просте-не потрібно боятися, бо всі ті, хто вже знає мову колись так само проходили через все це, тому вони з легкістю зрозуміють вас. Натомість (in return), будьте впевнені  у собі і використовуйте кожну нагоду поспілкуватися і навчитись чогось нового!

     6l7_dxsf8kc1-7838987Вам, мабуть, доволі часто доводилося чути твердження (statement), накшталт, “якщо не жив деякий час за кордоном (abroad)-мову не вивчиш!” Не буду сперечатися що це не так, адже якась доля правди (grain of truth) в цьому є…Але хто говорив що англійську, наприклад, не можливо вивчити в Україні? Існує безліч перевірених способів для практикування мови: аудіокниги, хороші вони тим, що їх можна не тільки читати, а й слухати і тим самим тренувати вимову;  перегляд фільмів на англійській – один з приємних способів вивчення та тренування сприйняття мови на слух. Дивитися фільми англійською мовою можна у соціальних мережах (social networks), Learnenglishfeelgold.com надає уривки з фільмів і мультфільмів для аудіювання та перегляду, і міні-тести на перевірку розуміння (comprehension), цікаві новини та шоу дивляться наz1_txwbv_ui1-4606946 thedailyshow.com.; не забувайте також про інтернет, оберіть цікаві англомовні блоги та читайте їх регулярно. Використовуйте час, який ви проводите в громадському транспорті та чергах, це може бути улюблена пісня в навушниках або навіть аудіокурс. Пам’ятайте, щоб говорити англійською добре, потрібно думати англійською, а для цього потрібно ретельно вчити мову, засвоїти її граматичні особливості (grammar peculiarities) та зрозуміти її логіку.

     Підходьте до вивчення мови з оптимізмом, адже недаремно Іван Франко говорив: “Скільки ти знаєш мов-стільки разів ти людина!” Вивчайте іноземну мову та збагачуйтесь (enrich) не лише у вмінні говорити “не по-нашому”, а й в культурній площині! Ставте досяжні цілі, і успіх (success) прийде до вас навіть раніше, ніж ви його чекаєте!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector