Як підвищити інтерес дитини до вивчення англійської мови

Статті: Як підвищити інтерес дитини до вивчення англійської мови

Ні для кого не секрет, що в школах іноземні мови зазвичай викладаються, м’яко кажучи, не на вищому рівні. Багато людей, які вивчали мови в дитинстві, зараз не можу сказати і речення на іноземній мові. Швидше за все саме із-за такого гіркого досвіду багато дорослих навіть не намагаються вивчити хоч би основні слова на іноземній мові, навіть якщо їм часто доводиться подорожувати. Звичайно, не можна сказати, що небажання вивчати іноземну мову з’являється лише із-за системи освіти, але в майбутньому житті і справді не вистачає інтересу до вивчення іноземної мови, та і культури теж

Якщо ви створите всі умови для вашої дитини, щоб їй було цікаво вивчати іноземну мову, будьте упевнені, це залишиться у неї на все життя. І в подальшому житті їй це дуже згодиться. Буває таке, що рівень іноземної мови не так важливий, як ті найширші перспективи, які є у людей, що знають іноземні мови.

Традиційне вчення не несе в собі занурення в культуру і середовище іноземної мови, це може бути в результаті нехватки часу і ресурсів. Зазвичай основою вчення іноземної мови є іспити, які потрібно здавати для перевірки знання, а також строгий учбовий план, в рамках якого потрібно працювати. І ні в якому разі не відступати від нього. Звичайно, такі умови не дозволяють поводитися невимушено, хоча саме це і є важливим чинником в успішному вивченні іноземної мови. Отже батьки повинні розвинути інтерес дитяти до вивчення іноземних мов, причому робити це потрібно такими способами, які дитині подобаються, і які вона сприймає як гру.

Важливо пам’ятати про різноманітність. Дитині важко вивчати іноземну мову по одній простий причині — вона не усвідомлює сенс і важливість того, що робить.

Не варто строго дотримуватися учбового плану. Ви повинні розуміти, що відступивши від нього, ви можете зацікавити дитя завдяки різним ресурсам, і йому подобатиметься вивчення мови. Коли людина учить іноземну мову, вона повинна чути його і користуватися ним в різних ситуаціях, і коли вона вивчає слова, це допомагає їй учити їх в різних ситуаціях.

Телевізор і комп’ютерні програми здатні стимулювати інтерес. Так, це не йде ні в яке порівняння із спілкуванням живцем, але… ці засоби завжди поруч. І потрібно користуватися цим. Люди люблять дивитися телевізор, а передачі або фільми на іноземній мові, без сумніву, дуже корисні.

А діти люблять комп’ютери, так скористайтеся цим. Зацікавте дитя програмою, яка допомагає у вивченні іноземної мови. Тим більше таких програм на сьогоднішній день безліч, тому знайти її труднощів не складе. І це мала частина з наявних стилів вчення.

Ясна річ, що такі програми і мультфільми на іноземній не будуть весь час цікаві дитині і навряд чи навчати її мові, але мовні навики дитини поліпшать точно. У будь-якому випадку у дитини покращає вимова, та вибирати слова вона буде вже ті, що знає, так закріплюватиметься його словниковий запас.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector