Як налаштуватись на іспити — LifeStyle

мовна школа

курси англійської


    Вони завжди підкрадаються непомітно. Тихенько так, ненав’язливо…Здається, що часу ще безліч, нема про що хвилюватись, а тут раптом – візьміть будь ласка два листочки і ручку. Знайомі спогади? Це вони – контрольні роботи, іспити, дні сесії, які не давали або не дають нам спати.

   Як не впасти в паніку і налаштуватись на здачу іспиту з англійської? Насамперед, спробувати ставитись до екзамену як до оцінки власних знань, яка потрібна нам самим. Адже чого варта оцінка «А», якщо вона списана, підтягнута і не відповідає реальним знанням. Як на мене, то краще відверто дивитись правді в очі і знати – чого ти досягнув, на скільки виріс за семестр. У нашому випадку – на скільки краще ти можеш розмовляти, думати, сприймати іноземну мову.

   Очевидно, щоб скласти іспит, потрібно попередньо підготуватись. Повторити пройдений матеріал. Мабуть, вже на цьому етапі приходить усвідомлення – на скільки ти старався або ж халявив впродовж семестру regular_smile-5293826 Адже те, чому справді приділяв увагу, дуже легко пригадується і не вимагає надзусиль.

   Пройдений матеріал завжди поділяється на певні розділи і в їхніх рамках є граматичні конструкції та словник. Варто проглянути ще раз усі правила та приклади до них. Адже просто так зазубрювати їх немає смислу, вони легко забудуться. Але якщо для кожного правила знати, могти придумати кілька прикладів, вони закарбуються надовго.

   Щодо vocabulary, то остання ніч перед екзаменом навряд чи спасе. Адже не може наш мозок вкласти за кілька годин те, що йому пропонували порціями продовж цілого семестру. Хоча, одна моя знайома вкладалась спати напередодні іспиту доволі рано, потім прокидалась о 2-3 ночі і вже до ранку вчилась, а потім чимчикувала на здачу. І зараз успішно закінчила свій вуз. Тож здаватися теж не варто, може навіть якщо книжку покласти під подушку, також допоможе. У кожного своя тактика wink_smile-1940877

   Як на мене, важливо вірити в свої сили, знання та інтуїцію, ставитись до кожного іспиту з оптимізмом і тоді удача посміхнеться у відповідь.
 

 Увага!!!

Розклад останніх занять та фінальних іспитів !!!!!!!

Останній LifeStyle Club(для всіх рівнів)   ———————— п’ятниця 20 січня

Фінальні іспити (для всіх рівнів)        —————  Пн-Вт 23-24 січня(згідно розкладу відвідування занять)

Останнє заняття семестру (для всіх рівнів)     ———— Ср -Чт 25-26 січня (згідно розкладу відвідування занять)

PS.  Дати фінальних іспитів та останніх занять можуть змінюватись за згодою груп з викладачами. Відвідуйте заняття!!!!:)

Поради викладача Лілі Мищишин щодо підготовки до іспиту

e_b28c835b-5559031

Ліля

Найважливіше перед іспитом — примусити себе зайнятися справою. І не важливо …чи до цієї дати залишився тиждень, 3 дні……., чи один день. Адже перед іспитом, хочеться робити все що завгодно, лише б до нього не готуватися.

У будь-якому разі не панікуйте! Для початку, встаньте перед дзеркалом у позу впевненої у собі людини і тричі промовте до себе: «Я зроблю це»! Ви мусите повірити у себе та свої сили – це найперша обов’язкова умова для досягнення результату. Ні в якому разі не заучуйте матеріал, старайтеся під час вивчення нових слів чи виразів асоціювати їх з чимось. Відомо, що мозок обробляє отриману інформацію під час сну, отже найрезультативніший час: 22:00-24:00.

Якщо Ви хочете повторити вивчене перед здачею іспиту-прогляньте весь матеріал, не зациклюючись на чомусь конкретному, бо забудете все вивчене до того.
Шпаргалки-теж важливий момент, адже під час їх написання запам’ятовується інформація……., але користуватися ними не варто, особливо у мовній школі Lifestyle, бо у нас викладачі ще ті….., з 100% зоромlightbulb-9754267

І звичайно, не обійдеться без того, щоб не згадати найефективніший (хотілося би у це повірити) метод-забобон—книжка під подушкою. Але не раджу повністю покладатися на це, бо може і не спрацювати!
Остання……..і найсолодша порада- чорний шоколад, знаний як стимулятор розумових здібностей.

Налаштуйтеся на успіх, підніміть собі настрій. Не думайте наперед, що можете щось не здати. Як правило, людина, налаштована на невдачу, саме її собі і притягує.

dsc_7395_edit-3421900Поради від Роксолани Нехай

Період іспитів – це пора, яку хочеш як найшвидше подолати та забути про неї. Але перш ніж “ закинути ” далеко-далеко  у свою підсвідомість знання про високі матерії та те, як ви хитро  жонглювали шпаргалками Вам слід запам’ятати, що від кожного моменту, у вашому житті, потрібно отримувати задоволення. Перш за все, при підготовці до іспиту  у Вас повинен бути ПРАВИЛЬНИЙ НАСТРІЙ!!!. Поганий настрій та невпевненість принесе лише негатив та роздратованість, і після цього Ви точно не засвоїте матеріал. Проведіть певні асоціації з кожним запитанням чи відповіддю (наприклад: з предметами, місцем, їжею….і т.д) це дуже допомагає…

З моєї студентської практики зразу вам раджу: перед іспитом  лягати спати раніше, оскільки зубріння у ночі не exams-pic-7878630принесе ніякого результату. У пам’яті залишається матеріал, засвоєний вранці, все інше забувається.

Коли ж настав цей Doom Day і  ви опинились в аудиторії та пора  готувати відповідь НЕ ПАНІКУЙТЕ !!!  Якщо Ви не можете пригадати відповіді на питання , спробуйте зібратись з думками, використайте метод асоціації, згадайте про щось приємне, тому що   мозок реагує на ваш стресовий стан та блокує процес мислення.  При підготовці, не записуйте все  що у вас в голові , складіть  план своєї відповіді , який вас буде спонукати на правильні думки під час відповіді.   Під час відповіді на запитання НЕ МОВЧІТЬ!!! Навіть якщо не дуже орієнтуєтесь в запитанні , згадайте все, що стосується Вашої теми. Викладач позитивно реагує  не на  те як правильно зазубрили відповідь, а на те як ви орієнтуєтесь у поставленому запитанні.

Отже, поводьтеся впевнено, дивіться екзаменаторові в очі та покладайтеся на свою інтуїцію. У критичних ситуаціях саме вона допоможе вам тримати контроль над собою!!!!

  А як ви готуєтесь до екзамену? Не спите ночами перед «днем Х» , повторюєте неправильні дієслова навіть у сні? wink_smile-1940877

Cheating  in exam  :-) 

 

мовна школа курси англійської

мовна школа, курси англійської

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector