Student's Day Quest

“Агооввв, Душа бажає пригод!  Холодні осінні будні заморили думками: “What’s next…?”

….Студенти та викладачі школи “LifeStyle”  decided to solve this problem. Адже час потрібно витрачати лише на те,що любиш, саме це і робили наші студенти у пошуках знань та розваг. Так-так, Вам не почулось саме до вивчення англійської потрібно підходити креативно з перчинкою розваг. It’s time for satisfaction!

Ну і п’ятниця видалась,так би і вихідні ще  провести. У Місті Лева відбулось відкриття сезону “Квестів”, який був присвячений “Дню Студента”. Ми вирішили поринути в  міфологію народів і світу і відтворити історію звичаїв  для наших  CIVIBUS EDUCANDIS (Учасники,пригадуєте цю фразу??? …..вона Вам допомогла продовжити шлях (PATRIAE DECORI CIVIBUS EDUCANDIS (Освічені громадяни — окраса Батьківщини). Отже, у міфології і літературі поняття “Quest ” спочатку позначало один із способів побудови сюжету — подорож персонажів до визначеної мети через подолання труднощів (for example, міф про Персея або навіть 12 подвигів Геракла). Зазвичай під час цієї подорожі героям доводиться долати численні труднощі і зустрічати безліч персонажів, які допомагають або заважають їм. Згодом цю ідею підхопила Америка , де популярними стали “Murder Mystery Games”. Тож і ми вирішили побудувати сюжетну лінію та поринути  в її світ і залучити наших відчайдушних та кмітливих студентів.

Хтось може зухвало сказати: “Подумаєш, “quest”, big deal, бігаєш і толку з того!” Але це упереджена думка, тому що не кожного дня ми маємо можливість вчити англійську, блукаючи по вуличках чарівного Львова ще й перебуваючи у компанії приємних  людей. 

Що тільки не відбувалось цього дня, наше місто “was on  fire” від кмітливості та непереборного бажання, наших прекрасних  груп, отримати перемогу.  Під час гри команди вирішували логічні завдання, виконували пошук  місцевості, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки. Учасники мали прекрасну можливість застосувати свої знання з англійської і водночас перевірити свої загальні знання щодо місцевостей Львова.  Ну і, власне, самі загадки були дуже цікавими і досить складними: для того щоб отримати відповідь учасники робили все що було у їх силах,опитували перехожих, згадували всі освітні заклади Львова, завдяки чому деякі юні студенти вже зробили вибір, де здобуватимуть вищу освіту у майбутньомуJ. А найголовніше, що групи конкурували на високому рівні, проявляючи риси справжніх спортсменів-інтелектуалів.

Така  атмосфера  дозволяє зміцнитися в думці що, nothing is impossible, немає нездійсненних завдань, немає питань, на які не можна було б відповісти. Це те, що дозволяє відчути справжній командний дух, і міцне плече друга поруч. І тут все залежить від власної волі до перемоги.

Як приємно повертатись додому з думкою про добре із користю проведений   час, адже виникає враження, наче побував у грі, де маєш можливість прожити певний рівень і перейти на наступний. Тож все ще попереду, чекайте нові пригоди на нових локаціях . І будьте напоготові, адже  англійську можна вивчити не лише за партою. Кожен, хто випробував себе в цьому, впевнено скаже:

“It was one of the best days in my life!”.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector