Походження слів FUCK і SHIT

Статті: Походження слів FUCK і SHIT

FUCK

В середні віки кара за сексуальні злочини була дуже важка. І до сексуальних злочинів відносилося багато що з того, що ми зараз робимо не замислюючись про наслідки. Наприклад, порно. І навіть надмірно наполегливе розглядування інтимних деталей анатомії власної дружини. Називалися такі види злочинів по-англійськи «Unlawful Carnal Knowledge» («Незаконне Пізнання Плоті»). Коли злочинців везли на людне місце, на них надівали табличку, що пояснює глядачам суть злочину. На сексуальних збоченців вішалась табличка «FUCK» («For Unlawful Carnal Knowledge»)

Є ще одна версія походження слова FUCK: Furnification under consult of King (Надається під спостереженням короля). Такі тату робилися на плечі портових повій.

SHIT

В 16, 17 століттях в Європі судами (по каналах, річках і морях) перевозилися більшість товарів, а до винаходу хім. добрив, основним добривом був гній. Гній сушили для економії місця і ваги, але якщо він підмокав, то не лише тяжчав, але і починав бродити і виділяв багато метану. Спочатку гній перевозили в трюмах, де було важко контролювати вологість і судна часто вибухали. Страхові компанії виявили, що більшість вибухів відбувалися ночами, коли матроси лізли в трюм з лампами. Після цього відкриття, мішки з сушеним гноєм стали маркірувати «Ship High In Transit» («перевозити лише вгорі»), або коротко S.h.i.t. Що означало заборону на приміщення їх в нижні відсіки трюму. До речі, скорочення SHIT і до цих пір в ході в торгівельному флоті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector