Memory допінг Tips

Статті: Memory допінг Tips

          

    Усім нам хочеться якнайшвидше вивчити іноземну мову та використовувати її у роботі, навчанні чи просто подорожуючи. Ви вже перепробували усі можливі способи покращення ваших знань: читаєте іноземну літературу в оригіналі, безперервно дивитесь BBC чи Friends online, та засинаєте над  словником, а результати не такі вже і помітні regular_smile-3704287. В такому випадку не смійте картати себе за не дуже швидкий результат!!! Може вашому brain потрібна help??? А справа у тому, що наші можливості не безкінечні, а особливо тоді, коли гряде весна і в нашому організмі м’яко кажучи не вистарчає вітамінів…

Рішення просте:    

1.Вівсянка сер’, (porridge) та усі відомі нам каші сприяють покращенню роботи мозку.

                                                

2. Горіхи (nuts), в особливості волоські горіхи (walnuts) в раціоні гальмують процеси старіння мозку, поліпшуючи здатність функціонування клітин мозку              .

3. Чорниця. (blueberry) смачненька ягідка принесе величезну користь вашому здоров’ю, адже вона сприяє поліпшенню пам’яті, а також покращує здатність до навчання.                                                             

4. Жирна риба (oily fish), лосось та інші види червоної риби багаті жирними кислотами Омега-3 (omega-3)  вважаються життєво важливими для гарної і здорової пам’яті.   

                                                                                                                                                                            

 5. Якісний чай (quality tea) також дуже корисний для мозку: він поліпшує пам’ять і допомагає обробляти інформацію.      

combopic2456358-7700201

Звичайно, це не весь перелік продуктів, які можуть допомогти вам у досягненні визначних успіхів у вивченні іноземної мови, але взявши за правило кожного дня вживати певні види цих продуктів, результат не заставить себе чекати!  

                         Вивчення Англійської може бути ще й смачним! teeth_smile-4583618

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector