Life Style для Вас та Ваших дітей. Запис розпочато!!!

Новини: Life Style для Вас та Ваших дітей. Запис розпочато!!!

     Мовна школа Lifestyle запрошує  дітей та підлітків віком від 3 до 18 років на навчання англійської мови. Навчальний курс розроблений провідними британськими та американськими методистами та базований на найновіших підручниках видавництв Longman, Oxford University Press, Macmillan.

    На заняттях наші викладачі використовують комунікативну методику, яка визнана найуспішнішою при вивченні іноземних мов. Опрацювання навчального матеріалу включає всі аспекти володіння іноземною мовою: читання, письмо, аудіювання (сприйняття на слух), граматика та, звичайно, найбільше уваги приділяється спілкуванню англійською мовою.

Умови навчання:

 1. Порівневе навчання.

Невеличкі групи від 5 до 8 дітей. Індивідуальний підхід до кожного студента.

  • Навчання для дітей 3-5 р

         (підготовка до школи)

    Цей курс розрахований на дітей дошкільного віку і включає повноцінну підготовку дитини до школи європейського зразка. Дітки вивчають не лише  англійську мову, але й вчаться читати, писати, рахувати, логічно думати, розв’язувати задачки. Підготовка до школи в мовній школі LifeStyle це веселі, цікаві, розвиваючі заняття, які гарантують розвиток кмітливості, спостережливості та фантазії, формують інтерес до творчості.

Тривалість курсу 9 місяців

Частота занять 3 заняття на тиждень по 60 хв.

Дні та графік занять

Пн, Ср 16: 00 — 17:00 + Сб 10:00 — 11:00

Вт, чт  16:00 — 17:00 + Сб 11:00 — 11:00

     Кожне з занять поділяється на 2 частини по 30 хв. На першій половині заняття діти розвивають навики письма, читання, рахування, логічного мислення, після чого плавно переходять до  вивчення англійської мови. На суботніх заняттях більше уваги приділяється розвитку творчого потенціалу, так як діти залучені в  постановках різноманітних пєс та казок англійською мовою. Кожного місяця батьки мають змогу побачити акторські здібності своїх чад на демо заняттях або вечірках.

  • Навчання для дітей та підлітків 6-18 р

Якщо ваша дитина цього року іде в школу, то головним Вашим завданням буде допомогти дитині не втратити інтерес до навчального процесу. Освоєння різноманітних предметів в тому числі і нову іноземну мову буде зовсім не просто, тому додаткові заняття будуть дуже доречними.

Цей курс розрахований для школярів, він розрахований не лише на рівень володіння мовою, але й на вік дитини. Після закінчення  кожного курсу пропонуємо пройти тестування, яке включає елементи міжнародних  іспитів, що дозволить побачити який з 4 навиків є найбільше розвинутий саме у Вашої дитини.

Поділ дітей відбувається за віковою та рівневою системами

  • Діти віком 6-8 років 
  • Діти віком 6-8 років 
  • Діти віком 9-12 років 
  • Діти віком 9 -12 років 
  • Підлітки віком 13-15 років 
  • Підлітки віком 15-18 років

Тривалість курсу 9 місяців (вересень-травень)

Частота занять 2 заняття на тиждень по 1,5 год + майстеркласи, драмгуртки, екскурсії, вечірки

Дні та графік занять

Пн, ср 15:30 — 17:00, Сб 10:00

Вт, чт 15:30 — 17:00, Сб 10:00

2. Місяць навчання коштує 350 грн. Оплата  здійснюється після пробного (безкоштовного) заняття. 

Для дітей студентів Life Style (в тому числі корпоратив) – знижка 10%.

3. Семестр триває 9 місяців (вересень — травень) Приєднатись можливо протягом діючого семестру після проходження тестування

4. Адреса: вул. Валова, 9, 3 поверх

5. Контактні телефони: 236-7-333, 093-491-34-87

Пробне заняття безкоштовне. При пред’явленні флаєра знижка 5 %

   Протягом  семестру діти познайомляться з цікавим світом англійської мови.  Заняття  проходитимуть у формі гри з використанням різноманітних завдань, спрямованих не тільки на розвиток розмовних навичок англійської мови, а й на загальний розвиток дитини. Основна мета курсу – введення дитини до цікавого світу іноземної мови шляхом знайомства з англійськими піснями, казками, мультфільмами тощо.

Курс передбачає вивчення граматики, збільшення словникового запасу, розвиток письмових та розмовних навичок і сприйняття на слух. На заняттях будуть використовуватися підручники “Fly High”, “Oxford Team”, “Grammar Time” відео- заняття англійської для дітей,  та власні розробки наших викладачів.

Формування груп починається вже зараз!!!

 Поспішайте, кількість місць обмежена.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector