Англійські фрази на кожен день

Статті: Англійські фрази на кожен день

Підручники і курси англійської хороші для вивчення лексики і граматики, але в них практично немає живих слів і виразів, використовуваних в повсякденній розмовній мові.  Тому при відвідинах англомовної країни і спілкуванні з людьми багато слів здаються незнайомими і незрозумілими.

Інколи нерозуміння викликане різницею у вимові, але частіше — тим, що носії мови користуються в мові виразами, які насилу можна перекласти дослівно. Перш ніж переймати такі слова і фрази від англоговорящих знайомих, варто дізнатися про доцільність їх вживання – офіційна мова, сленг або звичайна лексика. Ось деякі приклади таких фраз в англійській мові:

1. “How are you?” – всім знайоме «як справи» в звичайній мові може звучати так:
“How’re you doing?” “How’s it going?” “How’s everything?” Також часто використовуються “What’s happening” і “What’s up?” – неформальні аналоги вираження “What are you doing?”

2. “Thank you” в розмовній мові зазвичай скорочується до “thanks”. Можна також почути “cheers”, або, наприклад, “ta” в британській англійській.

3. «Going to», «Want to», «Could have», «Should have» і «Would have» при розмові часто використовуються як «gonna», «wanna», «coulda», «shoulda», «woulda», що спочатку трохи бентежить і заплутує – потрібно звикнути до незвичної вимови. І так, це дуже неформальний варіант – будьте уважні.

4. “Have а nice day!” – хороша фраза для прощання з малознайомою людиною. Для того, щоб сказати менш офіційне «до побачення», можна використовувати “see уа!” (see you), “take care”, “later” або ж звичне “bye bye”

5. На кінець “cool” – напевно, найпоширеніше слово для вираження схвалення, захвату і захоплення в повсякденній мові.

Щоб додати автентичності своєму англійському і доречно застосовувати подібні вирази в мові, варто послухати діалоги в кіно, серіалах або поглянути ток-шоу. Дуже швидко ви відмітите, які слова і в яких формах уживаються найчастіше – залишиться лише уточнити, в яких ситуаціях доречне їх використання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector