Англійська мова й криза

32-9592049Англійська мова — міжнародна мова. Це мова бізнесу, техніки, подорожей. Вона зайняла впевнену позицію в сучасному світі і не здає її навіть у такий нелегкий час як стан економічної кризи.

Кожен день скорочується кількість робочих місць, все більше людей залишаються без роботи, обсяги виробництва значно зменшуються. Багато людей, які хоч і змогли зберегти свої робочі місця, працюють за скорочений робочий день, відповідно заробітна плата теж скоротилася.

І що ж тепер робити людям? Може перестати купувати собі одяг, не їздити нікуди на відпочинок, не купувати необхідну техніку? І все через те, що світовий ринок вийшов з під контролю? Відповідь лише одна, потрібно знайти додатковий заробіток. Багато хто відразу ж скаже, що без особливих знань в інтернеті заробити пристойні гроші ніяк не вийде. Вони звичайно праві, але багато хто з нас навіть не підозрює, що у них є ці особливі знання, а саме знання англійської.

Практично всі вивчали англійську мову в школі. Тому якщо ви постараєтеся і будете займатися, то відновите в пам’яті знання, які у вас були з англійської мови, адже повторювати те, що вчили, набагато легше, ніж учити заново.

Варіантів для відновлення забутого не так багато. Можна займатися самостійно, а можна відвідувати мовні курси. Після повторення лексики та граматики, можете приступати до поглибленого вивчення мови. Після цього ви можете влаштуватися перекладачем, адже в інтернеті ви можете знайти безліч пропозицій щодо перекладу текстів, причому як для професійних перекладачів, так і для людей, які володіють англійською мовою на середньому рівні.25-5169401

Не варто дивитися на те, що у професіоналів заробітна плата вища. Ви ж тільки починаєте, тому почніть з простого і поступово переходьте на більш складні замовлення, а потім і отримувати будете більше. Але не думайте, що заробити, знаючи англійську мову, ви можете лише в інтернеті. Зараз зріс попит на репетиторів різних напрямків, а саме: репетитори, які готують дітей до державного іспиту; які допомагають освоїти шкільну програму; репетитори для дошкільнят. Загалом, вибір великий, тому вибирайте відповідне вам і працюйте з задоволенням.

Ви вже зрозуміли, що англійську варто вивчати не тільки для себе, але ще й з користю для свого матеріального становища. Все в ваших руках!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock detector